Jakie torebki lubię najbardziej?

Każda kobieta ma na jakimś punkcie hopla, u jednej są to buty, u drugiej kosmetyki, a u trzeciej torebki. Na dobrą sprawę może to być wszystko. Ja uwielbiam kupować torebki i mimo, że mam swoje ulubione to i tak dużą radość sprawia mi zakup nowego modelu.

Zawsze lubiłam duże torby, bo można tam zmieścić naprawdę sporo rzeczy, a nie lubię mieć dodatkowych reklamówek. Duże torby sprawdzają się na co dzień i do pracy, ale jestem zakochana również w listonoszkach i kiedy nie muszę mieć dużej torby wybieram właśnie je. Dawno minęły czasy kiedy ze względu na niemowlaka musiałam mieć masę rzeczy przy sobie. O ile do ciążowego brzuszka czasem mi tęskno, tak jak sobie przypomnę ile rzeczy musiałam mieć ze sobą dla dziecka wychodząc gdzieś, to mi przechodzi ;)

Torebka to takie dopełnienie naszej stylizacji i chociaż nie ubieram się modnie, bo jestem świadoma co mi pasuje, a co nie i w czym dobrze wyglądam. Jeżeli chodzi o torebki to wybieram raczej uniwersalne kolory, które pasują do wszystkiego. Królują u mnie ciemne torebki (jakby nie było mniej się brudzą), mam też kilka jasnych i kilka w odważniejszych kolorach, ale z tymi ostatnimi trzeba już dokładniej dobierać strój. 

Przeróżnych torebek na rynku jest masa, stąd też pewnie ciężko się zdecydować na jedną przy kupnie. Ja lubię torebki minimalistyczne bez zbędnych ozdób i miliona przywieszek, uważam, że ładna torebka nie potrzebuje dodatków. 

Torebki listonoszki sprawdzają się u mnie wówczas kiedy nie muszę mieć ze sobą masy potrzebnych i niepotrzebnych rzeczy. Szybkie zakupy czy spacer, przepakowuje się w listonoszkę i mam wygodnie i przede wszystkim lekko. O ile przy dużych torbach stawiam na stonowane, uniwersalne kolory, tak przy listonoszkach wybieram różne kolory. Moje typy listonoszek możecie zobaczyć poniżej. Jednak jestem ciekawa jakie torebki Wy wybieracie?


9 komentarzy:

 1. Zazwyczaj wybieram klasyczne modele, bez zbędnych ozdóbek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsza torebka to taka do której zmieści się wszystko więc musi być przede wszystkim DUŻA :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ola dokładnie, i chusteczki i młotek! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja cały czas najbardziej lubię duże torby zakładane na ramię lub przepasane mniejsze listonoszki. sporo zawsze ze sobą noszę

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie ładne. Ale najładniejsza ta ze złotym jelonkiem :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię klasyczne, ale nie nudne modele. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger