REVERS Bronze & Shimmer puder brązujący

Pogoda nie zachęca dzisiaj zupełnie nawet do wstania z łóżka. Ledwo się rano wygrzebałyśmy i zdarzyłyśmy na styk. Nie spodziewam się już szaleństw temperaturowych, ale mogłoby się utrzymać te 20 stopni albo chociaż odrobina słońca. 
A pozostając w temacie słońca i letniej opalenizny, którą wiadomo chcemy utrzymać jak najdłużej. Ja mam skórę podatną na opalanie więc raczej nie stosuję żadnych balsamów przedłużających efekt, ale to bardziej z tego względu, że o tym nie pamiętam. Na lekko opalonej twarzy bardzo ładnie wyglądają wszelkiego rodzaju bronzery i dzisiaj chciałam Wam pokazać jeden z nich. 


BRONZE&SHIMMER idealnie uwydatnia i podkreśla kości policzkowe, jednocześnie konturując i rozświetlając rysy twarzy. Puder nałożony na skórę twarzy, dekolt i ramiona podkreśli i wzmocni naturalny koloryt skóry, nadając jej muśnięty słońcem, wielowymiarowy wygląd. Łatwo się rozprowadza i nie tworzy smug, pozwala na budowanie intensywności koloru.
Puder występuje w 4 różnych odcieniach, mój to 3 i jest idealny do mojej skóry. Efekt jest delikatny i można go stopniować, ale produkt jest dość mocno napigmentowany więc trzeba uważać z ilością, żeby nie przesadzić.

Ze względu na mieszaną cerę, przeważnie wybieram matowe produkty, żeby nie potęgować efektu świecenia się skóry. Jednak postanowiłam zaryzykować i wypróbować jak rozświetlający produkt się sprawdzi.

Bronzer pięknie mieni się w słońcu, ma sporo pięknych drobinek, ale na szczęście nie jest to brokat ;) Bardzo ładnie wygląda na opalonej skórze, dodaje jej świeżości oraz blasku, a także podbija naturalnie opaloną skórę. Używam go do konturowania, a nie na całą twarz, bo uważam, że nie wyglądałby dobrze. 

Podsumowując, bronzer kosztuje ok. 12 zł za 9 g produktu więc niewiele. Jest dość wydajny, a jego kremowo- pudrowa konsystencja dobrze się rozciera. Mimo małej gamy odcieni uważam, że każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. 

Znacie bronzery Revers?
Wolicie matowe czy rozświetlające produkty?

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger