Najlepsze pomysły na prezent dla nauczyciela

Jestem chora. Mam fioła na punkcie kubków. Dopóki mieściły się na dwóch półkach w kuchni, wszystko było dobrze. Jednak teraz kosztem innych rzeczy muszę im szukać dodatkowego miejsca. Ehh najwyżej wywalę część talerzy i znajdzie się nowe miejsce ;) 
Poza tym każdy coś zbiera, jeden znaczki, inny motyle, a ja kolekcjonuje kubki ;)

Jestem ciekawa czy w szkołach i przedszkolach obchodzicie Dzień Nauczyciela? Ja wychodzę z założenia, że najpierw muszę poznać nauczyciela, żeby orzec czy warto go dodatkowo nagradzać. Wiadomo, że nauczyciel to praca jak każda inna, ale można robić tylko to co trzeba, a można starać się i robić rzeczy, których wcale nie musimy i za to moim zdaniem warto podziękować. 
W przedszkolu dopiero poznajemy nowe panie, ale już mogę powiedzieć kilka dobrych słów, bo mocno wspierały moją córkę w adaptacji, bo została dołączona do grupy, która już się znała. Za to w szkole, znamy panią już drugi rok i przy tym, że jest wymagająca względem dzieci, to również wymaga od siebie. Nauczyła moją córkę, że szkoła nie musi być nudna. Każde lekcje są jakoś ciekawie urozmaicane, a od początku roku dzieci zaliczyły już dwie wycieczki, czego chcieć więcej?

Jeżeli również macie wspaniałych nauczycieli, którym warto podziękować za ich faktyczny wysiłek, to przestawiam Wam kilka propozycji na prezent dla nauczyciela
Takie kubeczki sprawdzą się zawsze. Fajnie mieć kubek ze swoim imieniem, a dodatkowo miło jest kiedy dostajemy taki wybrany dla nas kubek. Te kubki są o najmniejszej pojemności, są jeszcze większe, których rozmiar możecie zobaczyć niżej oraz kubki latte, które również uwielbiam. W kontakcie z podłogą wszystkie przetrwały więc są naprawdę porządne. To jest również bardzo fajna opcja na prezent. Jeżeli znamy upodobania danej osoby, możemy sprawić naprawdę ciekawą niespodziankę. Mamy ograniczone pole na umieszczenie zdjęcia, ale wychodzą bardzo ładnie. Ta pojemność to 415 ml czyli ta średnia. Pendrivy to urządzenia, które gubią się najczęściej. Są małe i poręczne, ale przez to właśnie często znikają gdzieś w czeluściach mieszkania albo zapasowych torebkach. Te modele są idealne na prezent, możemy je dowolnie wygrawerować, a dla obdarowanego będą na pewną idealną pamiątką. Są bardzo eleganckie i dobrze wykonane. Przygotowujecie drobne upominki nauczycielom?
Jesteście zadowoleni z ich pracy?7 komentarzy:

 1. Personalizowane pamiątki to zawsze trafny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł :) Na każdą okazję w sumie się sprawdzi :) Mam kilka takich kubków ze swoim zdjęciem :D Fajna sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne pomysły ale ja już mam to za sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki pomysł jest zdecydowanie lepszy niż kwiatki i czekoladki.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger