Nowości wydawnictwa MS Zawada idealne na podróż

Dzisiaj ostatni dzień przed długim weekendem, my dodatkowo wydłużamy sobie wyjazd i robimy dzieciom wolny poniedziałek. ;) Sama też potrzebuję odpoczynku więc jak najbardziej przyda nam się wszystkim. Z 20 stopni ciepła spadliśmy na temperatury bliskie 0 więc skończyło się to chorobą, ale tylko moją na szczęście. Dziewczyny mają chyba lepszą odporność. ;) 
Czeka nas ponad godzina w samochodzie więc już szykuję dzieciom coś na urozmaicenie czasu, żeby nie słyszeć co raz pytań czy daleko jeszcze. Dlatego zawsze bierzemy coś ze sobą, staram się nie dawać dzieciom na podróż telefonów, dlatego zabieramy gazetki. 

PSI PATROL Kociaki w kąpieli to seria książeczek zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Rubble opiekował się kociakami burmistrza Humdingera. Psotne zwierzaki wlały do kąpieli tyle niezwykłego szamponu, że zmieniły się w puszyste kulki i wyfrunęły przez drzwi salonu dla zwierząt...
Moja młodsza córka uwielbia takie książeczki, często czytają razem ze starszą przed snem. 
Psi patrol Gotowi do nauki to cała seria książeczek do kolekcjonowania, zawiera:
92 karty edukacyjne
16 kart do układanki
25 kart do gry w Piotrusia
40 kart do gry w memo
31 kart do gry „Znajdź parę”
28 kart do gry w domino
24 karty niespodzianki

Mamy już 3 części i na pewno będziemy zbierać całą kolekcję. Pamiętam ze swojego dzieciństwa, że lubiłam zbierać tego typu kolekcje, sprawiało mi to dużo frajdy, a niektóre kolekcje mam u babci do dziś. ;)L.O.L. Surprise! Baw się modą Projektowanie i kolorowanie to seria książeczek dla dziewczynek. U nas szał na LOL trwa nadal, chociaż mniejszy niż na początku, ale nadal podczas zabawy przewijają się małe laleczki. Projektantką marzy zostać chyba spora część dziewczynek, dużą radość sprawia starszej córce ozdabianie, a z młodszą co dzień robią przebieranki Barbie. 
Książeczka z kolorowankami dla małych miłośniczek lalek L.O.L. Suprise. Znajdziecie w niej pomysły na ciekawe stylizacje czy dodatki, które można wykonać za pomocą kredek i ołówka. Do tego naklejki oraz garść ciekawostek z krainy L.O.L. i podpowiedzi jak projektować.
Animal Club Zwierzakowe zabawy kusi już na wstępie przepiękną grafiką, bo któż się oprze tym pięknym oczom. Książeczka zawiera mnóstwo zadań oraz masę naklejek, a każde dziecko uwielbia naklejki, prawda? ;)
Poznaj niezwykle interesujący świat zwierząt o odkryj ich tajemnice. W środku znajdziesz zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, naklejki i mnóstwo zabawy.

LOL Suprise! Naprzód, dzirewczyno! To kolejna propozycja dla mniejszych i większych dziewczynek. Oprócz mnóstwa naklejek, która zachwyci na pewno każdą fankę LOL znajdziemy tam zadania do rozwiązywania oraz miejsce na własne projekty. 

Książka z naklejkami dla fanek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo zabawy - zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki, miejsce na twoje projekty szałowych kolekcji. Nie zapomnij rozwiązać quizu - dzięki niemu dowiesz się, do jakiego klubu należysz! 

Co zabieracie dla dzieci na dłuższą podróż?

3 komentarze:

  1. No psi patrol idealnie sprawdzi się w moim domu

    OdpowiedzUsuń
  2. Ile my już mamy takich książeczek w domu, muszę komus oddać bo już nie mam miejsca na nie

    OdpowiedzUsuń
  3. Książeczki edukacyjne są świetne. Kiedy jestem zajęta zajmuję dzieci kolorowankami lub książeczkami z zagadkami, naklejkami. Rozwija się wyobraźnia dziecka, a ja mam chwilę spokoju.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger