Udogodnienia podczas podróży


Nie podróżujemy jakoś szczególnie dużo, bardziej przeciętnie. Jednak co jakiś czas zdarzają się jakieś dłuższe wyjazdy za miasto. Rodzice dzieci wiedzą jak wygląda podróż z dzieckiem (daleko jeszcze? ile jeszcze kilometrów? już połowa drogi? i wiele innych pytań. Młodsza córka cierpi na chorobę lokomocyjną więc staramy się zabezpieczać tabletkami, po których ma z głowy całą podróż, bo śpi. Jednak starsza nudzi się w samochodzie i jak już przejrzy wszystko co ma ze sobą zaczyna marudzić. Bierzemy przeważnie coś do rozwiązywania jakieś zagadki czy krzyżówki. 
Przychodzi czas, że zaczyna prosić o telefon, jednak zdarzyło nam się już szukanie telefonu pod siedzeniami, bo wypadł z ręki, a wiadomo jak to się może skończyć. 
Szukałam zatem jakiegoś zabezpieczenia przed upadkiem i całą kopalnię znalazłam na stronie 4gsm. Cały sklep pełen jest mnóstwa akcesoriów do telefonów, dlatego trochę czasu spędziłam nad odpowiednim wyborem. 
Uchwyt samochodowy na deskę lub szybę iOttie Easy One Touch 4 to uchwyt na telefony który można zamontować do deski rozdzielczej lub szyby. Uchwyt został zaprojektowany tak po to aby poprawić bezpieczeństwo podczas jazdy. Uchwyt sprawdzi się w każdym rodzaju samochodu, bez względu na wielkość i markę. Ten uchwyt na telefon wyposażony jest w wygodny system Easy One Touch, który umożliwia zamontowanie i zdjęcie smartfona jednym ruchem ręki w kilku sekund.
Uchwyt iOttie Easy Touch sprawdzi się nie tylko podczas podróży z dzieckiem, lubię go używać jako nawigacji lub podczas rozmów na głośnomówiącym. Nigdy nie rozmawiam podczas prowadzenia samochodu, a także pilnuje, żeby nikt go nie używał w mojej obecności. Muszę przyznać, że kiedyś zwróciłam uwagę dziewczynie na instagramie, że to nieodpowiedzialne nagrywanie instastory podczas jazdy, to zostałam wyśmiana i zablokowana. Mam nadzieję, że przemyślała sprawę albo dało jej to chociaż sygnał, że coś jest nie tak. 


Jeżeli chodzi o sam uchwyt, to jest bardzo łatwy w montażu, można go zamontować na desce rozdzielczej lub szybie. U nas wylądował na desce, ze względu na wygodniejsze miejsce. Z takiego poziomu dobrze mi obsługiwać nawigację, a córce oglądać bajkę i każdy zadowolony. ;)
Uchwyt posiada teleskopowe ramie, które posiada obrót aż do 225 stopni, jest też dodatkowo wysuwane, co umożliwia idealne dopasowanie do swoich potrzeb. 
Zdejmowana nóżka pozwala dopasować większy smartphone, a w razie konieczności naładowania można ją po prostu zdjąć. Mechanizm Easy One Touch pozwala założyć lub zdjąć telefon z uchwytu w kilka sekund za pomocą jednej ręki. Uchwyt jest wykonany z porządnego materiału więc nie obawiam się o telefon. 

Korzystacie z udogodnień?
Bez jakich sprzętów nie wyobrażacie sobie funkcjonowania?

9 komentarzy:

 1. super, nie słyszałam o czymś takim

  OdpowiedzUsuń
 2. To też jest moim zbawieniem podczas podróży:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie się prezentuje, rozejrzę się po sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki uchwyt na pewno przyda się nie tylko rodzicom z dziećmi, ale i kierowcom, którzy nie mają wbudowanej nawigacji. Masz rację, dawanie telefonu dziecku bez opieki jest niebezpiecznie, lepiej, żeby telefon był w takim właśnie uchwycie.

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest zdecydowanie super udogodnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie umiem sobie poradzić bez takiej pomocy gdy podróżuje sama :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pytanie tylko, czy się nie będzie odklejał od szyby?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger