Pomysły na najlepsze prezenty na imieniny

Jestem ciekawa jakie są u Was zwyczaje jeżeli chodzi o imieniny? U nas długi czas praktykowało się obchodzenie urodzin do 18-nastki, a później już tylko imieniny, ale wiadomo jak to bywa. Więcej świąt to więcej okazji do obchodzenia. ;) Szczególnie dzieci cieszą się z takiego obrotu sytuacji, bo to dodatkowy dzień, w którym coś dostaną. ;) Jak dla mnie nie ma problemu, bo lubię robić prezenty i sprawiać innym przyjemność. 
Prezent na imieniny nie musi być wymyślny, wystarczy drobiazg dany od serca, żeby sprawić komuś przyjemność. U nas prawdziwe combo zaczyna się właśnie listopad/ grudzień, mamy dzikie mnóstwo okazji, a dziewczynki mają imieniny, urodziny, święta i Mikołajki, także okazji sporo. 
Wywołujecie jeszcze zdjęcia? Ja to robię regularnie, tak samo jak uwielbiam czytać papierowe książki, tak samo wolę zdjęcia w albumach. Dodatkowo bardzo łatwo jest stracić pliki przechowywane na telefonach czy laptopach. Sama straciłam tak kiedyś zdjęcia i teraz wywołuję je częściej. 
Pięknie oprawiony album na pewno zachwyci każde dziecko, ale możemy go również sprezentować osobie dorosłej. Mamy możliwość dowolnego graweru, dlatego będzie to na pewno fajna pamiątka. Albumy występują w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz na zdjęcia wsuwane. Mój album to druga opcja, bardzo wygodny do wsuwania zdjęć. Stron jest aż 60 więc na pewno zmieścimy dużą ilość zdjęć.  

Nosicie lusterka w torebkach? Ja bardzo często, jednak czasem zdarza mi się zmienić torebkę i nie przełożyć więc zostaje opcja przejrzenia się w telefonie lub w lusterku w samochodzie. ;)

Lusterko z trafnym napisem, może być fajnym dodatkiem do prezentu. Jest wykonane ze skóry ekologicznej, co dodaje mu dużo uroku. W środku mamy lusterko standardowe i powiększające.
Jesień to idealny czas na tego typu prezenty. Herbata z cytryną to moje marzenie po powrocie z pracy. W pięknym woreczku znajduje się herbata Magadaskar i cytryny z żurawiną, zestaw idealny na chłodne wieczory. Dodatkowo na woreczku mamy instrukcję parzenia danych herbat w minutach, bardzo przydatna rzecz. 
Na stronie znajdziecie również inne opcje w woreczkach, a także przeróżne zestawy konfitur. Więcej inspiracji znajdziecie na stronie MyGiftDNA. ;)

6 komentarzy:

 1. Pomysłowe, z humorem i estetyką. Fajne! ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pomysły, najbardziej spodobał mi się ten album:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla każdego coś dobrego :) Album jest uroczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zestaw herbaciany w woreczku to idealny prezent dla mnie. Uwielbiam herbaty, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Do tego kocyk, świece i wieczór jak najbardziej udany!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger