Najlepsze klocki konstrukcyjne | Klocki PLUS - PLUS

Klocki to taki rodzaj zabawek, które nie nudzą się chyba nigdy. Mamy wiele różnych rodzajów klocków i dziewczyny za każdym razem wyciągają sobie inne. Zajmują się nimi na dłuższy czas, a ich kreatywność czasem mnie powala. Dodatkowo jest to rodzaj zabawek, którymi może się bawić rodzeństwo w różnym wieku. U nas sprawdzają się idealnie. 
Dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o takich innych klockach, są proste w budowie, ale ile ciekawych rzeczy można z nich wyczarować to sama nie miałam pojęcia. Klocki PLUS PLUS są przeznaczone zarówno dla dziewczynek i chłopców jak i dla dzieci, w różnych kategoriach wiekowych. 


Plus-Plus, Midi Basic 

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania.
Specjalnie dla najmłodszych dzieci klocki Plus-Plus w wersji Midi (50 mm). Większe elementy zostały tak zaprojektowane aby ułatwić zabawę małym rączkom. Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia. Można łączyć z innymi zestawami Midi.

Poniższy zestaw jest przeznaczony dla młodszych dzieci, klocki są duże i bez problemu nachodzą na siebie, tworząc świetne konstrukcje. Najlepsze w nich jest to, że wszystkie są takie same, różnią się jedynie kolorami i jeżeli zgubi nam się jeden to nie ma problemu, że zestaw będzie niepełny. Tutaj właśnie mają sporą przewagę nad Lego, które większość dzieci buduje według instrukcji i przy zgubieniu chociaż jednego burzy nam się konstrukcja. 
Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, bo z uroczych 'plusów' można zbudować co tylko się chce. A dzięki dziecięcej fantazji wychodzą naprawdę świetne, przestrzenne pomysły. 


Plus-Plus Mini Pastel

Zestaw zawiera 220 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach pastelowych. Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Można łączyć z innymi zestawami Mini.

Ten zestaw jest już dla starszych dzieci, elementy są mniejsze i jest ich znacznie więcej. Propozycja dotyczy 3 przedmiotów do zbudowania (samochód, korona i domek), jednak wiadomo, że tych konstrukcji z ponad 200 klocków można zrobić całe mnóstwo rzeczy. Moja córka uwielbia tworzyć domki, a klocki są na tyle małe, że akurat mieszczą się tam ludziki z Lego. Kolory są pastelowe, typowo dziewczęce, a klocki wykonane z bezpiecznych materiałów.
Szukając propozycji na prezenty Świąteczne warto zwrócić uwagę na to czy kupujemy bezpieczne zabawki. Wiele słyszy się o wycofywaniu zabawek ze względu na szkodliwe dla dziecka substancje w nich zawarte. 
Podsumowując, obie córki są zadowolone z klocków, a my polecamy je jako idealny prezent pod choinkę i dla starszego i dla młodszego dziecka. ;)

8 komentarzy:

 1. klocki to najlepszy prezent dla każdego dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajne, ciekawe czy moje chlopaki chcieliby sie nimi bawic :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja siostra je ma i też je uwielbia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. klocki plus plus są dobrej jakości, więc spokojnie można je dzieciom dać do zabawy. szczególnie że dają tyle możliwości, można skonstruować wszystko, tylko umieć trzeba albo inspiracji w internetach poszukać

  OdpowiedzUsuń
 5. No wygląda to naprawdę świetnie. Warto wypróbować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę coś takiego podarować w prezencie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger