Świąteczne inspiracje

Intensywny weekend za nami, organizacja dwóch imprez wyciągnęła ze mnie siły do życia. Wczoraj trochę odpoczęłam i dzisiaj już wracam do żywych. Do końca roku jeszcze trochę przygotowań mnie czeka więc warto zebrać siły ;) 
Dresslily zna chyba większość z Was, lubię przeglądać nowości w sklepie, bo zawsze wynajdę coś ciekawego.   


Uwielbiam łapacze snów, szczególnie te ręcznie robione. Córka zamarzyła sobie nad łóżkiem własny więc zamówiłam jej taki podświetlany, który będzie robił również za nocną lampkę. Jest pięknie wykonany, urocze piórka dodają mu uroku, a podświetlenie wieczorem wygląda naprawdę pięknie. Będę musiała zamówić jeszcze podobny dla młodszej córki. Czasem zwracam uwagę na takie drobne zabawki, chociaż dziewczyny mają dość skonkretyzowane ulubione zabawki, to lubią czasem takie pierdółki. Mamy tu kotka w koszyczku i butelkę mleka, kiedy przykładamy butelkę do kotka, zaczyna on pic mleko i poruszać się. Taka mała rzecz, a cieszy. Do wyboru są jeszcze dwa pieski i inny kotek. 

Wiecie jaka szczotka sprawdziła się najlepiej do czesania psa i kota? Uwielbiana Tangle Teezer. Nadal jej przeznaczenie jest właśnie takie, ale szukałam czegoś jeszcze, bo wiadomo, że gdzie pies i kot tam masa włosów i jakoś trzeba to wyczesać, żeby nie zostawało na dywanach. Jedna strona jest do wyczesywania, a druga do mycia, nie mniej jednak u nas służy ona też jako rękawica do masażu psa i kota. ;) Nie ma problemu z ich czyszczeniem i jak na razie nie mam zastrzeżeń. 
Napaliłam się na te bluzy jak szczerbaty na suchary i klops. Na zdjęciach w sklepie wyglądały świetnie, ale nawet nie musiałam ich dotykać kiedy przyszły. Na stronie co prawda widnieje informacja, że to bawełna i poliester, jednak miałam nadzieję, że poliestrowe są wnętrza kapturów i serca, a tu cała bluza jest nieprzyjemna w dotyku, a dodatkowo mam wrażenie, że jakbym ją założyła to bym ugotowała się w dwie minuty. Szkoda, bo bluzy fajne, ale ani sobie ani tym bardziej dziecku nie zafunduje poliestrowego koszmaru. Rozmiarowo wszystko w porządku. Dresslily’s Christmas Inspiration: KLIK

Kod zniżkowy 22% -  GBJKNO
A każde zamówienie powyżej 45$ jest wysyłane za darmo


Znacie stronę Dresslily?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger