W co ubrać dziecko na Święta?

Świąteczne przygotowania pochłaniają pewnie większość z Was. Kiedy byłam nastolatką czy dzieckiem przeżywało się te przygotowania zupełnie inaczej niż teraz kiedy mam swoją rodzinę. Od dziecka uwielbiałam przygotowania do świąt, przede wszystkim dlatego, że zawsze czułam ten nastrój, rodzice dbali o szczegóły, które są zapamiętywane na lata. Sama też chciałabym, żeby moje dziewczyny pamiętały okres przygotowań do Świąt, to są fajne wspomnienia. 
Jako dziecko nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego mam się przebrać zanim usiądziemy do stołu, wolałam zostać w tym co byłam, bo to przecież moje ulubione ubranie. Teraz rozumiem o co chodziło rodzicom.
Nie możemy się zatracić w przygotowaniach, tak, żeby wszystko było na ostatnią chwilę, a my do stołu siadamy padnięci i nie mamy ochoty na jakiekolwiek świętowanie. Nie mówiąc już o przebraniu się w coś eleganckiego. Uważam, że mamy tak mało czasu na wspólne posiłki czy czas wolny, że trzeba każdą taką chwilę dobrze wykorzystać, a szczególnie jeżeli chodzi o święta. Mama nie może wyszykować rodziny, a sama zostać w niedbałym koku i fartuszku. Trzeba znaleźć czas na wszystko, a szczególnie na zadbanie o siebie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina. ;)


No dobra, a co jeżeli chodzi o nasze pociechy? U nas co roku jest rewia mody, bo dziewczyny nie mogą się zdecydować na jedną, konkretną sukienkę. Moje córki są raczej z tych trudniejszych egzemplarzy, bo ma być ładnie i wygodnie, a wiadomo jak to z tym połączeniem bywa. Uwielbiają tiulówki, jednak z nimi trzeba uważać, bo tiul łatwo się zaciąga, poza tym obszerne sukienki są raczej mało praktyczne przy stole. Eleganckie sukienki są dla nich "za sztywne", bo musi być wygodnie. Dlatego w tym roku wybrały sobie zielone długie spódnice z bawełny. 

Motyw zielony jak najbardziej kojarzy się ze Świętami, do tego idealne będą czerwono-złote dodatki, które również idealnie wpasowują się w kolorystykę świąteczną. Spódnice są polskiej produkcji, szyte w kilku rozmiarach więc na pewno dopasujecie ją do swojego dziecka. Na stronie internetowej jest podany opis jak dokładnie zmierzyć dziecko.Spódnice Bora możecie zamówić tu: Bohemianyoungster.pl

A przy okazji zerknijcie jakie inne cuda mają do zaoferowania właścicielki sklepu ;)


Macie już w planach świąteczne stylizacje dla dzieci? ;)

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger