Styczniowe nowości MS Zawada

W niektórych województwach trwają już ferie w najlepsze, u nas na podlasiu zaczynają się dopiero w przyszłym tygodniu. Miałyśmy skorzystać z półkolonii w szkole, ale postanowiliśmy, że spędzimy je po swojemu. Na pewno będzie dużo wyjść i rozrywki. ;) 
Na wszelkie wyjazdy, dłuższe czy krótsze zabieramy ze sobą coś do samochodu. Młodsza córka ma chorobę lokomocyjną więc telefon czy tablet są u nas wykluczone, dlatego staramy się posiłkować czymś co zajmie ich uwagę. Najczęściej są to właśnie gazetki z dodatkami. Sama pamiętam, że uwielbiałam je kupować z rodzicami, a każdy drobiazg sprawiał dużo radości.

Dzisiaj chciałam Wam pokazać na co zwrócić uwagę w sklepach jeżeli chodzi o dziecięce nowości wydawnicze Media Service Zawada.


L.O.L. Surprise! W pełnym blasku

LOL i naklejki to w naszym przypadku połączenie idealne, dziewczyny uwielbiają te magazyny. Starsza przeważnie pomaga młodszej robić zadania, a naklejkami zajmują się wspólnie. Scooby-doo! to dość uniwersalna pozycja, gazetka będzie idealna zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Moje córki oszalały na punkcie dodatku w postaci wygiętych ust. Kurczę, niby kawałek kartonu, a tyle frajdy. ;) Drugim dodatkiem jest pajęczyna z dwoma pająkami i tu już zainteresował się nasz kot ;) Pajęczynę można rozwinąć do dość pokaźnych rozmiarów. 


Świnka Peppa towarzyszy nam od najmłodszych lat, urocza rodzinka zachęca dzieci to spędzania z nimi czasu. Mamy całą pluszową kolekcję świnek i jeszcze nie znudziła się młodszej. W gazetce mamy zestaw strażaka oraz zestaw biwakowy. Wykonane z gumy więc bardzo fajne do zabawy.


W Winx zawsze znajdzie się coś fajnego, to typowo dziewczęca gazetka więc mamy tutaj pędzel z sypkim brokatem (mamy wiedzą co to oznacza ;)), zestaw tatuaży (większość dzieci je uwielbia) oraz bajki Winx Club.


Magic Pocket to ulubiona gazetka starszej córki. Polly Pocket z tego co zauważyłam wiedzie prym wśród starszych dziewczynek, w klasie mojej córki jest na nie szał. Moim zdaniem to coś w stylu laleczek Lol, małe i drogie, a łatwo zgubić, ale cóż każda moda w końcu przemija ;) 
Dacie wiarę, że moje córki mogą się pokłócić o kilka szarych obręczy? ;) Wirująca bransoletka zrobiła szał i każda chce mieć swoją więc siłą rzeczy muszę lecieć i dokupić drugą gazetkę. ;)
Dodatkowo były jeszcze małe laleczki oraz karty. Shimmer i Shine to również pozycja typowo dla dzieczynek, w aktualnym wydaniu znajdziemy bransoletkę, naklejki i latarkę jako dodatki. Dziewczyny lubią zadania z gazetek i aż miło patrzeć jak robią to wspólnymi siłami. 


Ben 10 to gazetka z przeznaczeniem dla chłopców, ale z powodzeniem mogą z niej korzystać też dziewczynki, moje np. zbierają fasolki (nie wiem czy tak to dokładnie się nazywa). Z drugiej strony kto powiedział, że dziewczynki nie mogą identyfikować się z bohaterami? Moje mają masę batmanów czy supermenów ;)Cartoon Network to magazyn dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami. 
W tym numerze mamy śliczną, mieniąca się kule slime, mimo, że szał na nie przeszedł już jakiś czas temu to dziewczyny ucieszyły się z kolejnej. ;)


Sięgacie po gazetki dla dzieci?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger