Jak dobrze wykorzystać czas online?

Wraz z upływającym czasem w domu odkrywam w sobie rzeczy, które do tej pory jakoś omijałam. Na przykład nie przepadam zbytnio za gotowaniem, owszem robię obiad czy od czasu do czasu coś upiekę, ale bez szału. Za to teraz wkręciłam się na tyle, że rodzinka codziennie czeka na jakiś przysmak. Przyznam, że i mi się to spodobało, bo zawsze to jakieś zajęcie, a poza tym nie musimy za często wychodzić do sklepu. Robimy raz na kilka dni większe zakupy i wychodzi tylko jedna osoba. Szkoda, że tak wiele rodzin wychodzi tłumnie do sklepu, a już z przerażeniem patrzyłam na mamę z noworodkiem w wózeczku. Kurczę, przecież takie maluszki nie mają jeszcze zbudowanej odporności. Ja swoich córek nie zabieram nigdzie, bo chcę mieć czyste sumienie, że zrobiłam wszystko co trzeba. 

Moja córka nie ma zbyt dużo zadanych lekcji, ale w dzisiejszych czasach z powodzeniem możemy wydrukować dzieciom jakieś ciekawe zadania do rozwiązywania, bez potrzeby wychodzenia po gazetki czy książki. Mamy mnóstwo gier, w które gramy nie wiem który już raz. Jednak uważam, że zawsze znajdzie się coś do zrobienia. 

Wielu dorosłych również jest aktualnie w domach i to dobry czas, żeby zrobić coś nowego. Może mieliśmy coś w planach, ale nie było zbytnio na to czasu, teraz jest dobry czas. Warto również przekopać internet w poszukiwaniu inspiracji. Ja od siebie polecam wypełnianie płatnych ankiet, zawsze wpadnie kilka złotych. Niedługo przygotuję wpis o polecanych przeze mnie serwisach. Warto również zainteresować się inną formą zarobku. Serwis bukmacher-legalny.pl oferuje nie tylko możliwość zarobku, ale również formę rozrywki. Na stronie znajdziecie duży wybór różnych bukmacherów, macie również wyszczególnione firmy wraz ze szczegółowymi danymi, na potwierdzenie ich działalności. Znajdziecie tam również kody bonusowe na zakłady bukmacherskie.


O co można się zakładać? 
Praktycznie o wszystko, możliwości jest wiele i sami wybieramy na co chcemy postawić. Zapewne zdecydowana część mężczyzn woli obstawiać różne sporty, a najczęściej wybierana jest chyba piłka nożna. Możliwość skorzystania z usług bukmachera mamy dopiero po ukończeniu 18 lat. Dodatkowo należy wybierać tych, którzy mają zezwolenie wydane przez Ministra Finansów.


Moim głównym "hazardem" są zdrapki albo wysyłanie totolotka ;) Wkręciłam również moją starszą córkę w drapanie, jednak traktujemy to jako formę rozrywki, jeżeli się uda to fajnie, jeżeli nie to trudno. Ważne, żeby nie zatracić się w tym zbytnio i nie traktować tego jako formy zarobku, ale dobrej zabawy. Tak samo wygląda sprawa z bukmacherami, korzystajmy ze sprawdzonych i przede wszystkim legalnych źródeł. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger