Jak wykorzystać wolny czas na kwarantannie i dorobić "na waciki"?

Wszyscy już zapewne mamy dosyć obecnej sytuacji. Pogoda robi się coraz lepsza, a my dysponujemy tylko dużym balkonem. Z jednej strony bardzo brakuje mi ogrodu, który mieliśmy, ale doceniam, że w ogóle mamy balkon i to w dodatku dość duży. Zaplanowałam już sadzenie kwiatków z córkami, to będą miały przynajmniej trochę rozrywki w ciągu dnia. Moją jedyną rozrywką jest pojechanie na zakupy i tak jak wcześniej robiłam sobie rundkę po mieście, żeby trochę odpocząć od codzienności, tak teraz widzę kontrole na ulicach i jadę tylko na zakupy i do domu. 


Czas, który teraz nastał dla jednych jest czasem, w którym obowiązki się skumulowały i bynajmniej nie są to dni wolne, a niektórzy faktycznie mają znacznie więcej czasu na rzeczy, które dotąd brakowało czasu. Ja powoli wychodzę z nawału obowiązków, nauczyłam się funkcjonować w takim trybie i jakoś sobie radzimy. Mam coraz więcej czasu na czytanie czy serial, bo przeorganizowałam kompletnie swój plan. 

A jeżeli mamy trochę czasu i chcemy dorobić na waciki, to polecam Wam pogrzebanie w internecie, bo propozycji jest naprawdę mnóstwo. Mówię to o dorobieniu, bo zarabiamy w pracy, a na ankietach czy konkursach możemy po prostu dorobić. Ja wypracowałam sobie sposób przerzucania wszystkiego na paypal, wtedy widzę ile jestem w stanie zgromadzić tam środków, a po kilku miesiącach możemy mieć już konkretną kwotę. Jeżeli wrzucamy wszystko na ogólne konto bankowe nawet nie zauważymy zmiany, więc polecam sposób z paypalem. 

Starsze dzieci zapewne mają nawał materiału, ale przedszkolaki patrząc po grupie mojej córki mają zdecydowanie mniej pracy w domu. Dlatego polecam stronę E-kolorowanki.eu gdzie znajdzicie mnóstwo kolorowanek do wydruku. Moja córka uwielbia kolorować i to dla niej raj. A tutaj kolejna porcja kolorowanek, z mnóstwem ulubionych postaci naszych dzieci Top coloring pages.

A jeżeli Wasze dzieci lubią malować, to warto wejść w konkursy plastyczne, to dodatkowa możliwość na zdobycie ciekawych nagród dla dzieci. 


Jeżeli macie wolną chwilę i macie ochotę poklikać trochę za pieniądze, to polecam płatne ankiety. Jednak trzeba korzystać, tylko z tych sprawdzonych. Ja również korzystam z serwisów poleconych przez kogoś i sprawdzonych również przeze mnie. Są wypłacalne i na niektórych dość szybko zbiera się na wypłatę gotówki. Korzystam też ze stron, które oferują bony do empiku, gdzie często zamawiamy, a bony się sumują. 

To nie przedłużając poniżej zostawię Wam linki do moich sprawdzonych serwisów. 


To serwis, w których zbieram najszybciej. Dostępne są różne formy wypłat i od różnej kwoty, jednak ja wybieram przelew na paypal. Realizowany jest na następny dzień więc nawet nie musimy czekać. Możemy tam nie tylko wypełniać ankiety, ale również otrzymujemy pieniądze za granie w wybrane gry, jeżeli ktoś lubi to fajna forma na zabicie czasu. 


Bardzo podobna strona do powyższej, jednak tutaj mamy trochę więcej możliwości zbierania punktów. Poczynając od klikania w reklamy, poprzez granie w gry po wypełnianie krótkich ankiet. Tutaj również dość szybko zbiera się do wypłaty, a dodatkowo można zdobywać różne bonusy. 


To mój ulubiony panel do wymiany punktów na książki. Wychodzę z założenia, że książek nigdy dość, dlatego mam ich w domu całe mnóstwo. A na portalu pojawiają się nowości zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. 


To strona, na której również bardzo szybko zbiera się punkty. Możemy je wymienić na gotówkę, doładowania do telefonu czy bony do Zalando. 


W tym panelu wymieniamy punkty na przelew, zbiera się trochę wolniej niż w powyższych serwisach, ale również są wypłacalni. Wypłacałam już kilka razy bezproblemowo więc polecam. A jeżeli chodzi o zwroty za zakupy to polecam sprawdzone przeze mnie tipli. Zwrot za zakupy, które i tak robimy to bardzo fajna opcja. Wypłacać możemy bez minimalnego progu, także świetna sprawa.

Jestem ciekawa czy korzystacie z tego typu serwisów?
A może macie do polecenia coś od siebie? ;)

4 komentarze:

  1. Korzystam z panelu ariadna ale reszta pomysłów wydaje się nawet ciekawsza ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam prawie wszystkie, idealne do zarobienia na waciki ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawy wpis. Może sama coś wypróbuję z tego na zabicie czasu ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger