Jak oszczędzić na zakupach online?

Przyszedł czas, że wielu z nas swoje zakupy robi głównie online. Ja również należę do tej grupy, z tego względu, że kupując z domu mogę się na spokojnie zastanowić i porównać produkty. Także dlatego, że wiele sklepów ma różny asortyment online i stacjonarnie. Przykładowo szukając ostatnio telefonu dla córki na Dzień Dziecka, przekopałam masę sklepów online i ceny są tak różne, że nawet się tego nie spodziewałam. A kiedy wybrałam się do sklepu stacjonarnego zauważyłam, że telefony są albo te najtańsze albo z wyższej półki, zdecydowanie brakowało mi wyboru tych ze średniej półki. Za to zamawiając online i odbierając w sklepie lub w domu jest już wszystko ;)

Bardzo często przy większych zakupach korzystam z platform oferujących zwrot za zakupy, nie jest to dużo, ale przy częstych zakupach jak najbardziej się opłaca, w końcu zawsze to jakby rabat na zakupy ;) 
Jednak trzeba zwracać uwagę na to w jakim okresie kupujemy produkty. Jeżeli chodzi o wszelkie prezenty na święta czy na Dzień Dziecka kupuje je zdecydowanie wcześniej, bo któregoś roku z ciekawości obserwowałam jak szybko rosną ceny konkretnych rzeczy. Codziennie podnoszone są o 10/20 zł, żeby przed samymi świętami dojść do nawet podwójnej ceny. Jeżeli nie wierzycie polecam zrobić symulację, dodać do zakładki 1 produkt w danym sklepie i codziennie wchodzi i sprawdzać jak zmienia się cena. 
Aktualnie jest bardzo zły czas na zakup sprzętów elektronicznych, hurtownie świecą pustkami, a sklepy sprzedają to co mają na stanie w bardzo wysokich cenach. Dlatego nawet jeżeli mieliście w planach jakiś zakup to polecam poczekać, aż hurtownie się zapełnią, a ceny ustabilizują. 


Przekopując sklepy szukamy również kodów rabatowych do konkretnych sklepów i przyznam, że czasami jest to mocno frustrujące jeżeli muszę przekopać pół internetu w poszukiwaniu jakiegoś kodu. Dlatego polecam Coupondojo.com gdzie mamy dostępne różne kody rabatowe i promocje w jednym miejscu. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę czego potrzebujemy. 


Dajmy na to, moje dziewczyny bardzo lubią zabawki ze sklepu Urwis.pl i wpisując stronę w wyszukiwarkę mamy dostępne kupony, zniżki oraz okazje dnia, codziennie jest nowa okazja, dzięki której możemy kupić zabawkę w dobrej cenie. 
Wyszukujemy kody rabatowe Urwis i wybieramy odpowiednią dla nas ofertę. Ja, nie raz korzystałam już z takich form i oszczędza to sporo czasu na szukanie kuponów po wyszukiwarkach internetowych. Aktualnie większość z nas ma już zapewne prezenty dla swoich pociech, ale jeżeli jeszcze szukacie prezentów, to warto skorzystać z kodów, zawsze to parę groszy w kieszeni. ;)

Korzystacie z wyszukiwarek kodów promocyjnych?
Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger