Nowości wydawnicze MS Zawada

Większość z nas prawie już wróciła do względnej normalności. Dzieci pogodziły się z tym, że nie wrócą do szkoły i nawet na wakacje już nie czekają. Ba, moje córki chętnie wróciłyby do szkoły i do przedszkola, ale to głównie z tęsknoty za rówieśnikami. Dobrze, że dzisiaj otwierane są place zabaw, to przynajmniej na osiedlu wróci życie ;) No i brak tych durnowatych maseczek, nareszcie można chodzić swobodnie po świeżym powietrzu. 

Moje dziewczyny nie mogą się już doczekać Dnia Dziecka i w sumie się nie dziwie, sama czekałam na ten dzień z niecierpliwością. Dzisiaj jednak chciałam Wam pokazać fajne gazetki dla dzieci, w tym jeden z magazyn z konkursem ze świetnymi nagrodami.

Scooby - Doo to bajka, którą pamiętam jeszcze z czasów swojego dzieciństwa. Z tą różnicą, że kiedyś czekało się na czas bajek w telewizji, a teraz gdzie nie włączysz tam bajki ;) 
Moje dzieci bardzo chętnie biorą udział w różnych konkursach i są nauczone nie poddawać się nawet jak nie wygrają. Dziecko musi wiedzieć, że to tylko dobra zabawa. ;) Zerknijcie na zasady poniżej ;)

Do numeru dołączone są również podejrzane wodne balony oraz karty do gry. ;)
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na książeczki dla najmłodszych. 


Książeczki "44 Koty"

Idealna propozycja dla małych fanów rozśpiewanych kotów. W środku znajdują się ciekawe zadania muzyczne, obrazki do pokolorowania, łamigłówki, labirynty rozwijające dziecięcą kreatywność oraz kilkadziesiąt kolorowych naklejek z wizerunkiem kociego zespołu.

Moja młodsza córka uwielbia książeczki z naklejkami, fakt, że później te naklejki lądują w różnych miejscach, trochę mnie irytuje, tym bardziej jak któraś z naklejek zostanie na ubranku i wrzuci ją do pralki ;) 
Nie mniej jednak naklejki jak i zadania w środku sprawiają jej dużo radości, a dla mnie to kilka wolnych chwil ;)


Świnka Peppa, Peppa uczy się gwizdać!

Peppa usłyszała, jak tata gwiżdże. Bardzo jej się spodobało i też chciała się nauczyć. Okazało się jednak, że to wcale nie takie proste. Czy uda jej się opanować trudną sztukę gwizdania?

PJMASKS Czyj to pomocnik?

Armadylan ma najlepsze intnecje, ale niepotrzebnie ufa złoczyńcom. Niestety i tym razem niezbyt dobrze na tym wyjdzie. Czy trójka bohaterów wyciągnie go z tarapatów?

To już są typowe książeczki tylko do czytania. Uwielbiam obserwować jak wieczorem moje dziewczynki siadają w piżamkach na łóżku i starsza czyta młodszej, na to czekałam ;) Mamy na pewno wiedzą jakie to niesamowite obserwować taką więź między siostrami, potrafią pokłócić się, a w kolejnej minucie już się razem bawić. ;)Wasze dzieci lubią "gazetki z kiosku"? ;)

2 komentarze:

  1. U mnie w domu przez jakiś czas pojawiały się gazetki Scooby. Zabawki zawsze umilały dzieciakom podróże, natomiast komiksy... umilały podróż mi ;D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger