Sportowa odzież kobiecym okiem

Jako mała dziewczynka wolałam towarzystwo kolegów, lubiłam wspinać się po drzewach, jeździć na deskorolce, a co za tym idzie kochałam sportowe ubrania. Ubranie mnie w sukienkę graniczyło z cudem. Jako jedyna córka pasowałam jak ulał do dwóch braci. ;) Niestety mojej mamie nie dane było cieszyć się delikatną dziewczynką, a z przerażeniem patrzyła na obdarte kolana i ubłocone ubranie. Z czasem z tego wyrosłam, ale zamiłowanie do dresów pozostało. Cenię sobie wygodne ubrania i mimo, że wychodząc do ludzi ubieram się kobieco i raczej elegancko, to w domu przeważnie wybieram coś wygodnego. 
W butach mam również spory misz masz, od szpilek, poprzez balerinki po wygodne sportowe buty. Z tym, że sportowym mam zdecydowanie za dużo, ale przecież każda z nas musi mieć wybór i ja sobie ten wybór umożliwiam ;))
Mam sporo różnych sportowych butów i upatrzone już kolejne modele, ale spójrzcie np. na poniższe modele i jak tu nie skusić się na nową parę. 

Deskorolka to moja przyjaciółka z dzieciństwa, szkoda, że kiedyś nie było takich ładnych wzorów do wyboru. Moja starsza córka również ma swoją deskorolkę, ale jeździ ostrożniej niż ja i w sumie całe szczęście. Bardziej w sumie służy jej do zabawy, ale wiadomo lepsza zabawa jest ładną deskorolką niż taką zwykłą. ;)


Odzież skateboardowa może mieć również zastosowanie w codzienności. Ja bardzo lubię taki styl, wszelkie bluzy fajnie wyglądają z dżinsami i np. balerinkami. Trzeba potrafić bawić się modą i próbować łączyć ulubione rzeczy. Dodatkowo dobrze dobrane ubrania mogą bardzo fajne odjąć nam kilka lat, a nawet sprawić czy poczujemy się młodziej. ;)

Lubicie sportowy styl?

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger