„Wypróbuj Love Beauty and Planet – drugi produkt za darmo!”

Markę Love beauty & planet zna zapewne każdy z Was. Składa się na nią kilka serii zapachowych, na tyle różnych, że na pewno każdy znajdzie swoją ulubioną. Moim faworytem jest linia z masłem shea, a kolejne to linia różana i z olejem kokosowym. Zapachy są bardzo ładne i dość trwałe na skórze. Dodatkowym plusem jest to, że opakowania pochodzą z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Kosmetyki Love Beauty and Planet dostępne są w drogeriach Rossmann, a akcja ze zwrotami trwa od 01.06.2020 r. do 30.06.2020, także macie jeszcze prawie miesiąc. 

Kupując dwa produkty LBP otrzymacie zwrot za jeden produkt ( tańszy produkt lub za jeden z dwóch kupionych w tej samej cenie), warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakup dwóch produktów LBP na jeden rachunek. Pula zwrotów to 3500 tys.

Recenzowałam już 3 serie produktów Love beauty & planet, dlatego podrzucam Wam linki. Może okażą się pomocne w wyborze ;) 

Seria z wodą kokosową i kwiatem mimozy: recenzja wersji kokosowej
Seria z olejkiem różanym i masłem muru muru: recenzja wersji różanej
Seria z masłem shea i olejkiem z drzewa sandałowego: recenzja wersji z masłem shea

Jeżeli nie znacie marki LBP, to idealna okazja, żeby ją poznać. A jeżeli znacie to na pewno z chęcią skorzystacie z promocji ;)

4 komentarze:

  1. uwielbiam tą markę i polecam każdemu. tym bardziej, że teraz jest okazja mieć dwa kosmetyki w cenie jednego

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam te kosmetyki. Na pewno skorzystam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę w końcu i ja wypróbować tych kosmetyków:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger