Zwierzęce motywy na ubraniach Holapick

Lubicie wesołe ubrania? Kolorowe czy z ciekawymi motywami? Ja dopiero od pewnego czasu się do nich przekonuję, bo do pewnego czasu wolałam stonowane, bezpieczne kolory, które do wszystkiego pasują. Teraz lubię się nimi pobawić. A motywy zwierzęce lubię szczególnie, polepszają humor nie tylko noszącemu, ale również innym wokół. ;)

Niektórym wydaje się, że w pewnym wieku nie wypada nosić takich ubrać, a ja uważam, że nie wypada kraść. A nosić można to w czym się czuje dobrze, a nie dobierać ubrania do wieku. Mimo, że jestem po 30, to lubię ubrania z 'jajem', a sporo ciekawych modeli znalazłam w sklepie Holapick

1 / 2 / 3 

Zobaczcie na te urocze mordki, czy nie poprawiają od razu humoru. Do wyboru jest naprawdę cała masa przeróżnych ubrań od bluz po urocze swetry. Ja jako naczelna kociara uwielbiam koty na rzeczach, ale przyznacie, że wszystkie wyglądają uroczo ;)
1 / 2 /

Przyszedł czas jesieni, a więc ciepłe swetry na tapecie. Ja uwielbiam wszystko czym mogę się opatulić albo w czym schować, uroki słabego krążenia. ;) A ile uroku zwykłemu swetrowi dają takie nadruki, nie dość, że poprawiają humor to jeszcze nadają charakter dla ubrania. 

1 / 2 / 3


Lubicie ubrania z jajem czy stawiacie na klasykę?

8 komentarzy:

 1. Jakie śliczności :) Bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szary swterek z czarnym kotkiem wyglądającym zza rękawa wygląda mega :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że takie motywy odmładzają i ożywiają stylizację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwierzęce motywy są zawsze modne i można je mieszać z różnymi dodatkami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie wyglądasz w tych stylizacjach. Można się odmłodzić dzięki takim printom.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger