Przydatne w podróży akcesoria GSM

Na pewno nie jedna z Was zna sytuację kiedy na szybko wsiadacie do samochodu, torebka ląduje na bocznym siedzeniu, a nie rzadko zawartość ląduje na ziemi, bo nie domknęłyście zamka. Ja dodatkowo często mam z przodu fotelik więc siłą rzeczy torba często ląduje na ziemi, bo nie ma odpowiedniego oparcia. Zdarza się też, że kładę telefon na siedzeniu obok i jeżeli pilnie muszę odebrać telefon to rozmawiam na głośnomówiącym, ale nigdy nie jeżdżę z telefonem przy uchu, o pisaniu smsów nawet nie wspominając. 
Bardzo mnie razi kiedy na instagramie widzę stories nagrywane podczas jazdy. Po pierwsze to bardzo zły przykład młodym osobom, które to oglądają, a po drugie mocno nieodpowiedzialne, będąc na drodze zagrażasz nie tylko sobie, ale również innym. Ja właśnie tego najbardziej się boję kiedy jeżdżę z dziećmi, nie o siebie, ale o bezmyślność innych. Ja wiem, że wiozę dzieci więc jeżdżę z nimi bezpiecznie, ale nigdy nie przewidzę czyjegoś zachowania na drodze. 

W takich sytuacjach przydają się różne gadżety technologiczne, szczególnie chcę tu wspomnieć o uchwytach samochodowych. Telefon bezpiecznie 'siedzi' w uchwycie więc nie ma obaw, że spadnie nam np. pod siedzenie. Dodatkowo uchwyt z ładowaniem indukcyjnym zastąpi nam ładowarkę. Nie raz zdarzyło mi się wyjść z nienaładowanym telefonem, a tutaj w korku do pracy może chociaż trochę podładować telefon w uchwycie. 
Wyjmowanie i wkładanie telefonu do uchwytu jest bardzo proste i z powodzeniem możemy to zrobić nawet jedną ręką. 

Zależnie od potrzeb uchwyt możemy zamocować na kratce, oknie lub kokpicie. Wybierając się w dłuższą podróż z dziećmi można zamontować go również na bocznej szybie i włączyć piosenki, podróż szybciej minie i na pewno w lepszych nastrojach ;)
- kompatybilny z: urządzenia wyposażone w system ładowania Qi
- obsługa: otwieranie i zamykanie automatyczne na czujnik podczerwieni
- Prąd wejściowy: DC 5V 2A / DC 9V 1.67A (zalecane podłączenie do ładowarki z Quick Charge QC 3.0 / 2.0)
- Kompatybilne telefony: szerokość od 65 mm do 80 mm
- Moc: 10 W
 Port: USB Typ C
- Kabel USB Typ C USB 1 m w zestawie

Korzystacie z udogodnień technologicznych? 
Jakie akcesoria przydają się Wam najbardziej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger