LipozonEye w trosce o zdrowe oczy

Jak ważna jest troska o oczy, na pewno zdaje sobie sprawę każdy dorosły. Dzieci jeszcze nie mają tej świadomości, ale to do nas rodziców należy uświadomienie pociech. Długie przebywanie przed ekranami nie służy nikomu, a nie ma się co oszukiwać, że dzieci teraz spędzają znacznie więcej czasu przed sprzętami niż kiedyś. 
Aktualne zalecenia pracy i nauki zdalnej są katorgą nie tylko dla kręgosłupa, ale również dla naszego wzroku. Dzieci spędzają zdecydowanie za dużo czasu przed komputerem i widzę po mojej córce, że jej to nie służy. Ma zaczerwienione i zmęczone oczy, a dodatkowo skarży się na pieczenie oczu. 
Moje oczy również dość mocno cierpią, bo muszę spędzać czas przed komputerem wieczorami. 

Krople do oczu w takich sytuacjach są nieuniknione. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić dwa preparaty do oczu, które testuję już od jakiegoś czasu. Krople do oczu Ozodrop i kompresy Ozolid, oba produkty są dla mnie nowością i miałam okazję je poznać dzięki portalowi urodaizdrowie


Produkty z LipozonEye® są w pełni bezpieczne i przyjazne dla oka. Mechanizm działania ozonu jest zbliżony do działania komórek układu odpornościowego, a efektem utleniania patogenów jest tlen i woda. Dodatkową zaletą jest fakt, że ozon ma właściwości przyspieszające regenerację tkanek (gojenie), co ma ogromne znaczenie np. w urazach oka, a krople z LipozonEye® (Ozodrop®) nie tylko nie wysuszają powierzchni oka (jak wiele innych), ale wręcz działają nawilżająco na rogówkę.Ozolid® to jednorazowe kompresy okulistyczne składające się z gazy nasączonej roztworem opartym na niezawierającym konserwantów ozonowanym oleju roślinnym, hypromelozie i liposomach, zawartych w opatentowanej formule LipozonEye®. Ozolid® oddziałuje zabezpieczająco, nawilżająco i oczyszczająco na rzęsy i powieki.

Kompresy okulistyczne przydadzą się każdemu, nie tylko użytkownikom okularów czy soczewek. Noszę okulary do komputera i czasem moje oczy wręcz błagają o ukojenie, tym bardziej, że mam oczy wrażliwe, do których ciągle 'coś wpada'. Dodatkowo moje oczy odrzucają soczewki więc jestem skazana na okulary. Nawet pracując przy komputerze w okularach, moje oczy po kilku godzinach odczuwają zmęczenie, są czerwone oraz piekące. 

W opakowaniu znajdziemy 20 kompresów zapakowanych w oddzielne saszetki. Kompresy są w formie chusteczek, odpowiednio nawilżone. Możemy nimi przetrzeć oczy, ale również całą twarz dla odświeżenia. Ja lubię zostawić sobie je chwilę na zamkniętych oczach, działają naprawdę kojąco. Ozodrop® jest wskazany w celu dezynfekcji, nawilżenia oraz ochrony rogówki przed i po operacjach chirurgicznych okolic oczu, a także w przypadku urazu oka. Może być z powodzeniem stosowany jako środek łagodzący objawy związane z zapaleniem, niezależnie od jego przyczyny.

Ozodrop® jest skutecznym rozwiązaniem w leczeniu zespołu suchego oka (ZSO), w tym również w podrażnieniach spowodowanych czynnikami środowiskowymi lub noszeniem soczewek kontaktowych. Jest znakomitym wyborem w przypadku wszelkich zmian powierzchni oka spowodowanych niestabilnością filmu łzowego, w tym u pacjentów z nawracającymi infekcjami oka, niezależnie od ich etiologii.

Uważam, że krople do oczu są produktem, który powinien być w każdym domu. Wielu z nas potrzebuje się wspomóc kroplami w celu nawilżenia oczu. Ja sama często mam z tym problem, pojawia się piasek pod oczami oraz uczucie nieprzyjemnej suchości oka.
Krople nawilżają oczy oraz niwelują piasek pod oczami. Są bezpieczne więc możemy je stosować również przy soczewkach kontaktowych. Opakowanie mimo, że nie duże (8 ml) to bardzo wydajne. 
 


A dla Was mam kod rabatowy: wzrokok/uzb

Kod uprawnia do zniżki 20% na wszystkie produkty ze sklepu wzrokok.pl i jest ważny do 4 kwietnia 2021. ;)

3 komentarze:

  1. Też mam krople do oczu ale w formie żelu pod ręką, praca przy komputerze tego wymaga
    Pozdrawiam : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używałam ich produktów :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger