„Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze" - nowa kampania Vanish

Czy wiecie, że do wyprodukowania 1 koszulki potrzeba aż 2500 litrów wody? Ja nie byłam tego świadoma. To cały ogrom niepotrzebnie zmarnowanej wody w wielu przypadkach, ponieważ część z naszych rzeczy nie jest nawet raz założona. Przyznam, że i ja mam sporo ubrań kupionych, ale nie noszonych, ale też założonych raz czy dwa. 
Aktualnie staram się dążyć do zdrowego minimalizmu i niepotrzebne rzeczy sprzedaję i oddaję. Z dziecięcymi ubraniami jest już znacznie gorzej, bo wiele z nich jestem zmuszona wyrzucić. Każda mama wie, że niektóre plamy są trudne do wywabienia, ale z pomocą przychodzi Vanish, który nie niszcząc materiału sprawia, że nasze ubrania nadal nadają się do użytku, bo usuwa plamy już w 30 stopniach. 

Kampania Vanish ma na celu uświadomienie konsumentów i zastanowienie się ile litrów wody kryje nasza garderoba. 

Vanish dba o ubrania, a dbanie o ubrania to pierwszy krok w dłuższym życiu ubrań, Jeżeli zadbamy o nasze ulubione ubrania, to na pewno zdecydowanie dłużej nam posłużą, a dzięki nam zmniejszy się ilość wody potrzebna do produkcji ubrań. Wszyscy jesteśmy chyba świadomi, że niedługo zacznie brakować wody. Tereny zielone są coraz częściej niszczone, a w ich miejsce stawiane kolejne budynki, zielone skwery są zalewane betonem, to nie prowadzi do niczego dobrego. 


„Vanish wierzy, że nadszedł czas, aby zobaczyć wodę w ubraniach. Nośmy je dłużej – zróbmy to z szacunku do natury. Teraz, z pomocą Vanish jest to proste jak nigdy wcześniej. Vanish przedłuża życie ubrań, ale reszta zależy od Ciebie. Wierzymy, że wspólnymi siłami dokonamy wielkich zmian.”
7 komentarzy:

 1. Świetna akcja. Sama staram się oszczędzać wodę, jak najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kotek <3 Widziałam, że sporo osób bierze udział w tej kampanii
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko, ale śliczny kociak! Czemu nie widziałam go tu wcześniej? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna kampania i myślę, że jak najbardziej warto z niej korzystać! Coraz więcej osób wybiera takie rozwiązania, no i wydaje mi się, że będzie to odpowiednia kwestia. Jednak przede wszystkim należy pamiętać o tym, że ważna jest jakość takich ubrań, aby można było je właśnie dłużej nosić. Jeśli chodzi o różnego rodzaju dodatki, to powinniście zerknąć sobie na stronę https://versoli.pl/pl/ . Na pewno znajdziecie coś, co będzie Wam pasowało i co dopasuje się do wielu różnych stylizacji. Myślę, że fajnie skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja noszę dłużej, bo wiem, jakie produkty wybierać. Od dawna interesuje mnie oferta Hael , która jest idealnie do mnie dopasowana, jeśli chodzi o styl, cenę, no i przede wszystkim jakość. Galanteria na pewno się Wam tutaj bardzo spodoba, ponieważ cena idzie w parze w wysokim gatunkiem tej skórzanej galanterii i innych produktów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Im mniej zużywamy ubrań, tym dla naszej planety lepiej - dlatego, powinniśmy zrobić wszystko, aby ograniczyć konsumpcjonizm w tym zakresie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger