Wiosenne inspiracje z Holapick

Tegoroczna wiosna trochę bawi się z nami w kotka i myszkę. Trochę lata, a później tydzień zimnej jesieni, wykańczające trochę. Jednak kwiecień plecień, ale w maju mam już nadzieję na ostateczny powrót wiosny. Ja co prawda wymieniłam już garderobę na wiosenną i niestety musiałam z powrotem wyciągać cieplejsze kurtki, te 20 stopni dało nadzieję na ciepłą wiosnę.
Powoli przeglądam także ubiegłoroczne rzeczy, bo wyznaję zasadę: czego nie założyłam przez rok to już więcej nie założę. Tym sposobem nie tonę w nadmiarze ubrań, a mam pod ręką wszystko co noszę. 

Holapick cheap trendy clothes jest sklepem, który oferuje całe mnóstwo ciekawych ubrań i dodatków, dlatego zapraszam na krótki przegląd inspiracji. Uwielbiam bluzy, kiedyś to była podstawa mojej szafy. Teraz stanowi już bardziej mniejszość, ale nadal mam kilka ulubionych. Cenię sobie wygodę, więc na spacery z dziećmi bluzy są jak najbardziej pożądane. Szczególnie lubię te ze zwierzęcymi motywami. 


1 / 2 / 3 

Ciekawym rozwiązaniem są również bluzy z dużymi suwakami, wygląda to bardzo fajnie, a dodatkowo same możemy regulować sobie głębokość dekoltu. Wybór jest naprawdę duży, bo motywów i kolorów jest całe mnóstwo i to dla każdego.


1 / 2 / 3 


Kupujecie ubrania online? 
Czy wolicie zakupy stacjonarne?

4 komentarze:

 1. bardzo ładne, w obecnych czas dużo częściej robię zakupy online :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedynie spodni nie lubię kupować online, ciężko trafić z rozmiarem: )
  Pozdrawiam ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkałam się jeszcze z tym sklepem. Ostatnio zakupy robię już tylko online, ale nie zawsze są trafione, co mnie trochę zniechęca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kupuję ubrań w necie. Chociaż zastanawiam się nad zakupami na Shein.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger