Ładne smartwatche dla kobiet

Smartwatche stały się bardzo popularnymi gadżetami i nie ma się co dziwić. Nie zawsze mamy możliwość wzięcia gdzieś telefonu, a te nowocześniejsze z powodzeniem zastępują nam telefon, a nawet aparat. Jeszcze nie tak dawno był bardzo mały wybór zegarków dla kobiet, większość była przeznaczona tylko dla mężczyzn. Aktualnie kobiety mają w czym wybierać, producenci zaczęli robić eleganckie tarcze, które zachwycą nie jedną kobietę. Mamy do wyboru klasyczne i te mocno zdobione, także każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. A najlepiej wziąć dwa, jeden na codzień, a drugi bardziej elegancki. ;)

Warto zastanowić się jakich funkcji będziemy potrzebować, a dopiero do tego dobrać odpowiedni design. Może się okazać, że wiele z funkcji będzie nam zbędne lub będzie brakowało jakieś konkretnej, którą chcieliśmy mieć. Dlatego wnikliwe przejrzenie specyfikacji to podstawa. Zegarek występuje w 3 kolorach: srebrny, złoty i różowe złoto. Będzie idealny do eleganckiego ubioru, ale z powodzeniem możemy go założyć również do luźniejszego stylu. Zegarek cechuje wytrzymała bateria - 15 dni w trybie aktywności i 30 dni w trybie czuwania. Duży, dotykowy wyświetlacz o sporej rozdzielczości jest bardzo funkcjonalny. 
Zegarek posiada możliwość personalizacji tarczy, możemy ustawić własne zdjęcie jako tapetę. Ja bardzo cenię sobie możliwość ustawienia własnej tapety. 
Dodatkowo otrzymujemy go elegancko zapakowany, dlatego z powodzeniem może służyć jako idealny pomysł na prezent. 

Dodatkowo smartwatch posiada:
- pulsometr
- ciśnieniomierz
- inteligentny monitoring snu
  - krokomierz
  - rejestr spalonych kalorii
  - rejestr pokonanego dystansu
  - budzik
  - powiadomienia połączeń przychodzących
  - powiadomienia sms, Facebook, Whatsapp i inne
  - funkcja znalezienia telefonu
  - funkcja znalezienia smartwatcha
  - 13 trybów treningowych
  - przypomnienie o ruchu i nawodnieniu
  - zdalne zdjęcia
  - stoper
  - sterowanie muzyką
Do wyboru mamy również smartwatch z silikonową opaską w wersji sportowej, idealny do codziennych stylizacji.  Dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, pudrowo różowym oraz białym. Ja jestem za klasyczną czernią, która pasuje do wszystkiego i dodaje elegancji. 

Wyposażony jest w 7 trybów sportowych, analizę snu i przypomnienia (o spotkaniu, o zażyciu leków, o piciu wody itp). Do wyboru mamy również 3 różne motywy do zmiany wyglądu wyświetlacza. 

Smartwatch posiada również sporo innych funkcji:

- Krokomierz (liczy kroki, kalorie i przebyty dystans)
- Tętno 
- Ciśnieniomierz
- Monitor poziomu tlenu we krwi
- Monitor snu
- Stoper
- Połączenia przychodzące
- Powiadomienia Facebook, SMS, WhatsApp, Twitter i inne
- Przypomnienie o trybie siedzącym
- Zdalne zdjęcia
- Znajdź telefon/urządzenie
- Pogoda

Więcej modeli smartwatchy i nie tylko znajdziecie na stronie: Smartokazje


Smartwatch będzie nie tylko idealnym wyborem dla siebie, ale polecam również jako pomysł na prezent. Aktualnie zbliżają się Komunie, ale także Dzień Matki więc znajdzie się odpowiednia okazja na praktyczny prezent dla kogoś bliskiego. 


4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger