Wiosenne nowości z Femme Luxe

Dzisiaj wszyscy rodzice przedszkolaków zapewne odetchnęli z ulgą, dzieci mogły wrócić do przedszkoli. Moja córka bardzo na to czekała, bo stęskniła się za dziećmi z grupy, jednak wiem, że wielu dzieciom sprawiło trudność przełamanie się po długiej nieobecności w przedszkolu. 
Niestety starsze dzieci zostają jeszcze w domu, ale żyjemy nadzieją, że za tydzień i one będą mogły wrócić, a ja zacznę się wyrabiać z czymkolwiek w ciągu dnia. 

A jeżeli praca w domu to wiadomo - wygodne dresy! Uwielbiam dresy z Femme Luxe, a jeszcze bardziej lubię zamawiać nowe fasony. Czasem jest to trochę ryzyk fizyk, bo nie zawsze trafię z materiałem, ale z rozmiarem praktycznie zawsze. 


Komplet zaciekawił mnie już na zdjęciu, jest to oversizowa góra i dopasowany dół. Całość bardzo fajnie wygląda, a sama bluza będzie też dobrze wyglądała z czarnymi czy szarymi legginsami. Komplet wykonany jest z miękkiej bawełny i wygląda na taki co po praniu nie będzie sprawiał większych problemów. Kolor to bardzo ładny błękit, ładniejszy na żywo niż na zdjęciu w sklepie ;)Ten komplet zauroczył mnie swoim kolorem i wiedziałam, że muszę go mieć. Piękny kolor brudnego różu, który uwielbiam. Komplet jest z bawełny (ostatnio zdarzyło mi się trafić na komplet z poliestru i był bardzo nieprzyjemny w dotyku, nie mówiąc już o noszeniu). 
Bluza dresowa jest krótsza na szerszej gumce więc można dowolnie regulować wysokość bluzy. Rozmiar odpowiada naszemu M, także spokojnie można brać rozmiar, który nosimy. Kolor mauve to takie połączenie fioletu i różu, jednak dla mnie to typowy fiolet i na zdjęciu katalogowym i na żywo. Jakby nie było kolor jest bardzo ładny i delikatny. Dres posiada w środku bardzo przyjemne wypełnienie, delikatnego misia, dlatego będzie lepszy na chłodniejsze miesiące. To jest dokładnie ten sam dres co powyższy, ale w innym kolorze. Nie mogłam się zdecydować, który wybrać. Obawiałam się trochę burego koloru brązu, ale jak widzicie na zdjęciach kolor jest iście czekoladowy. ;) Rozmiarowo wypada jak nasza M, a jeżeli chodzi o jakość materiału to jestem zadowolona, zarówno ze składu materiału jak i w dotyku, jest to bawełna. 
4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger