Małe dodatki, które odmienią wnętrze

Uwielbiam dekorowanie wnętrz, bo czasem mały dodatek może ożywić wnętrze i sprawić, że będzie w nim przytulniej. Ja jestem z tych osób, które cenią sobie ładne dodatki, ale nie w ilości przytłaczającej. Jestem wielką przeciwniczką 'kurzołapów', jednak nie przeszkadza mi kiedy ktoś o nie dba, inaczej się ma sprawa kiedy ktoś ponastawia wszelkiego rodzaju bibelotów, a na nich widnieje piękne okrycie z kurzu. Ja nie mam cierpliwości do przecierania każdego elementu takiej rzeczy z kurzu więc ich po prostu nie mam. Dodatkowo lubię minimalizm, wtedy nie ma poczucia takiego ogólnego przytłoczenia przez rzeczy. 

Lubię wszelkiego rodzaju obrazy, które coś dla mnie znaczą lub ładnie się ze sobą komponują. Obowiązkowo mam też ramki ze zdjęciami swoich dzieci. ;) Jednak nie lubię kalendarzy ściennych, burzą one moje poczucie estetyki. Jednak mimo tego, że każdy z domowników posiada telefon i smartwatch, obowiązkowo w każdym pokoju muszę mieć zegar ścienny, lubię zerknąć i wiedzieć, która jest godzina kiedy nie mam innego zegarka pod ręką. 
Dodatkowo ładnym zegarek możemy odmienić wnętrze. 

Nowoczesne zegary ścienne Wallmuralia oferują cały wachlarz przeróżnych wzorów i kształtów designerskich zegarów. Na kilkuset stronach plasują się piękne wiosenne motywy, skandynawskie wzory, zwierzęta i wiele innych pięknych printów.


Prawda jest taka, że aktualnie zegary ścienne nie służą tylko odczytywaniu godziny. Swoimi kształtami oraz motywami tworzą nowoczesne dodatki do wnętrz. Odchodzi się już od typowych zegarów ściennych, na rzecz właśnie takich, które dodają klimatu. Świetną sprawą jest kiedy w środku mroźnej zimy, możemy powiesić zegar z letnim motywem i ponieść się wyobraźni przenosząc się na ciepłą plażę. 

Okrągły, kwadratowy, a może długi prostokąt? Od Was zależy wygląd Waszego zegara. Mój zegar o średnicy 60 cm z pięknym marmurowym wzorem dodał niesamowitego klimatu naszemu salonowi, bo wbrew pozorom czasem jedna rzecz potrafi zdziałać wiele. 


Lubicie zegary ścienne czy korzystacie z telefonów i smartwatchy?

5 komentarzy:

 1. Takie zegary to super sprawa. Z chęcią kupię. Wpis wartościowy więc polecę znajomym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zegary to z pozoru prosty wybór, ale można go dokonać w nieco bardziej oryginalniejszy sposób. Taki, jak zaprezentowałaś w tym wpisie chociażby

  OdpowiedzUsuń
 3. Zegary potrafią totalnie odmienić wnętrze naszego mieszkania. Robią to bardzo subtelnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak, ładny zegar potrafi całkowicie zmienić ścianę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger