Nowoczesne dywany winylowe

Jest wiele różnych koncepcji na sposoby urządzania mieszkania. Ja jestem z tej grupy, która lubi ciepłe i przytulne wnętrza. Dodatkowo obowiązkowo muszą być dywany, bo uwielbiam przesiadywać na podłodze, ale też dlatego, że mocno marznę, a dywan zawsze daje trochę ciepła w stopy. 

W mieszkaniu mamy jeden włoski dywan, jednak dbanie o jego ładny wygląd pochłania wiele czasu, co w pewnym stopniu rekompensuje jego wygląd i miękkość. Jednak jeżeli chodzi o pokój dziecięcy to zdecydowanie lepsze są wykładziny czy gołe podłogi, bo wiadomo jak to w przypadku małych dzieci i ich ilości zabawek wygląda. U nas włochaty dywan w pokoju dziecięcym zupełnie się nie sprawdził. Wie o tym dobrze ten, co wdepnął w Lego bosą stopą. ;)

Aktualnie są do wyboru również dywany winylowe, jest to świetna sprawa nie tylko na taras czy na balkon, ale również do pokoju dziecięcego. Wyglądają ładnie i nowocześnie, a dodatkowo są bardzo łatwe w czyszczeniu. Dywanomat oferuje nowoczesne dywany na balkon i taras, w wielu ciekawych wzorach, a także w przeróżnych rozmiarach. Cenowo wychodzą bardzo podobnie jak dywany, ale komfort użytkowania naprawdę jest o niebo lepszy. 
Dywany winylowe sprawdzą się również w przypadku alergików. Wiem, że wiele osób decyduje się na gołe podłogi właśnie ze względu na alergię, a dywan winylowy jest bezpieczny dla osób wrażliwych oraz alergików.
Dodatkowo o ile lepiej się sprząta z takiego dywany. Czasem do szału doprowadza mnie porządne wyczyszczenie włochatych dywanów. Tutaj musimy go tylko odkurzyć i przetrzeć wodą, a dywan jak nowy. W pokoju dziecięcym w naszym przypadku kwestia rozlania, wysypania itp. zdarza się nadzwyczaj często, już nawet przestałam reagować na znajome 'oj', z pokoju obok. Dziewczyny same mogą posprzątać taki dywan i nie muszą używać przy tym detergentów, jak w przypadku zwykłego dywanu, wystarczy przetarcie wodą.

Jeżeli szukacie oryginalnej dekoracji do waszego wnętrza, a także bezpiecznego miejsca, na którym może bawić się wasze dziecko to polecam dywany winylowe. Są bardzo wytrzymałe, a także dodają nowoczesnego stylu wnętrzu. Do wyboru jest cała paleta przeróżnych wzorów, dlatego nie tylko znajdziecie coś dla siebie, ale również ciężko będzie się zdecydować na jeden konkretny, bo ja dla siebie znalazłam wiele modnych wzorów. 


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger