PARISO - kopalnia stylu i wygody

Każda kobieta 'kolekcjonuje' coś innego, jedna buty, inna kosmetyki, a jeszcze inna torebki. Ja jestem w tej ostatniej grupie - uwielbiam torebki. Mam ich dość pokaźną ilość, ale oczywiście nie wszystkie są w użyciu, mam swoje ulubione, które noszę na zmianę, a jeszcze inne czekają na swoją kolej ;)
Prawda jest taka, że jako kobieta potrzebuje torebek o różnej wielkości. Mam sporo małych listonoszek, ale też torebek, które mieszczą A4. Jako mama muszę mieć sporo miejsca w torbie na różne 'przydasie' moich dzieci. 

Sklep Pariso.pl oferuje całe mnóstwo przeróżnych torebek, plecaków, nerek oraz innych akcesoriów. Znajdziecie tam naprawdę wszystko czego potrzeba do szczęścia by być w torebkowym raju. Sklep posiada głównie stonowane modele, które uwielbiam najbardziej, bo takie kolory można dopasować do wielu rzeczy bez potrzeby częstej zmiany torebki. Wiadomo, że jest to uciążliwe, biorąc pod uwagę to co mieści większość damskich torebek ;)W mojej kolekcji torebek brakuje plecaka, ale lubię oglądać modele plecaków jakie noszą inne kobiety. Moja obawa o posiadanie plecaka wiążę się z tym, że boje się o bezpieczeństwo swoich rzeczy. Jednak w przypadku torebki mamy większą kontrolę nad rzeczami w środku. Dla takich osób jak ja jest specjalny plecak antykradzieżowy (ostatni na poniższym zdjęciu), wygląda tak samo jak inne, ale odróżnia go fakt, że posiada kieszeń, do której nie można się dostać kiedy plecak jest na plecach. Świetna sprawa dla takich roztrzepańców jak ja. Do pewnego czasu nie widziałam sensu posiadania nerki, wolałam torebkę, jednak doceniłam tą wolność kiedy mogę mieć obie ręce wolne, a najpotrzebniejsze rzeczy mieć pod ręką. Nerkę uważam również na niezbędną w przypadku starszych dzieci. Moja córka sporo czasu spędza na podwórku, ale musi mieć zawsze telefon przy sobie dla własnego i mojego bezpieczeństwa. Wiadomo jak to jest z torebkami, przeszkadzają dzieciom, a i łatwiej ją gdzieś zostawić. Nerka zapięta w pasie nie przeszkadza w zabawie i dziecko może mieć wolne ręce. Dodatkowo taka nerka jest przy samym ciele więc ciężko coś z niej ukraść. Wzorów jest do wyboru cała masa, od tych prostych do wzorzystych. 
Plecaki młodzieżowe

Jako mama dziewczynki wkraczającej zaraz w wiek nastoletni muszę stwierdzić, że wybór odpowiedniego plecaka to nie lada sztuka. A już szczególnie jeżeli chodzi o wzór, na niektóre modele już wydaje się dziecko za duże, ale jeszcze by chciało coś bardziej dziecięcego, a na inne może wydawać się jeszcze za dziecinna. 
Bardzo praktyczne są teraz plecaki z odblaskami, ale możemy pójść jeszcze o krok dalej i kupić plecak świecący w ciemności. Jest bardzo bezpieczny zimą kiedy szybko robi się ciemno, a dodatkowo to bajer dla dziecka. 
Producenci idą jeszcze krok dalej i do plecaków dołączane są kłódki czy przewody USB, co jest dodatkowym urozmaiceniem dla dzieci. 

Starsze dziewczynki z tego co zauważyłam od typowych plecaków wolą plecaki worki. Przyznam, że poniższe modele również mnie kupiły i na pewno zaopatrzę się w któryś z nich.Poniżej możecie zobaczyć plecak, który zamówiłam dla córki. Jest zachwycona kieszonką z tyłu, nareszcie będzie miała gdzie schować telefon bez obawy, że ktoś go wyciągnie z plecaka. Dodatkowo plecak z przewodami USB i świecący w ciemności - za moich czasów takich bajerów nie było, aż chce się wrócić do szkoły. ;)

Podsumowując, jeżeli szukacie sklepu, w którym znajdziecie klasykę, styl i wygodę to dobrze trafiliście. W Pariso kupicie nie tylko ładne, ale również przystępne cenowo torby, plecaki i inne akcesoria dla całej rodziny. 1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger