W świecie fanki LOL Surprise

Małe laleczki LOL to jedna z ulubionych zabawek mojej córki, którymi bawi się stosunkowo długo. Na długi czas zagościły w jej ulubieńcach również Lego i Barbie, reszta zabawek pojawia się raczej okresowo. Co dziewczynki widzą w tych laleczkach? Wydaje mi się, że duże oczy i unikalność każdej z nich przyciągają najbardziej. Jednak często jest tak, że rodzicom podoba się coś zupełnie innego niż pociechom, wtedy warto dać wolną rękę dziecku, w końcu to ono będzie korzystać z tych zabawek. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku. ;)

Naszym sprawdzonym sklepem do zakupu magazynów z ulubionymi postaciami z bajek są ksiazeczkibajeczki.pl znajdziecie tam najpopularniejszych bohaterów bajek i szeroki wybór ciekawych publikacji dla dzieci. 


L.O.L. Surprise! Akcja dekoracja! MEGAnaklejki na ścianę w gazetce znajdziemy dwie wielkie naklejki na ścianę, u nas szybko znalazły swoje miejsce honorowe. ;) Plus kolorowankę i mazaki. Mniejsze naklejki posłużyły do oklejenia etui na telefony i muszę przyznać, że całkiem nieźle się trzymają.
L.O.L. Surprise! Do wyboru, do koloru! Samo złoto to kolorowanki z zadaniami do rozwiązywania, są małe więc możemy je zabrać np. na podróż dla dziecka zamiast telefonu pod nos. ;)Magazyn LOL SURPRISE z dodatkami to chyba najbardziej lubiana seria przez dzieci. W tym wydaniu znajdziemy dwie bransoletki, jedną cekinową, drugą do samodzielnego zaprojektowania. Młodsza córka ozdabia na bogato, im więcej i bardziej świecąco tym lepiej. ;)
W magazynie znajdziemy również całe mnóstwo zadań jak już pociecha nacieszy się prezentami i zajmie się przeglądaniem gazetek. ;)
 L.O.L. Surprise! Kocham naklejać (plansza i 70 wypukłych naklejek) Teczka z naklejkami ucieszy na pewno nie jedną dziewczynkę. Do dyspozycji jest 70 wielorazowych naklejek i tła, na które możemy je przyklejać. Dodatkowo dołączona jest mała książeczka wypełniona zadaniami.
Magazyny dają rodzicom kilka chwil wytchnienia, a dzieciom mnóstwo zabawy, ale i nauki. Ciekawe prezenty ucieszą każde dziecko, a szczególnie kiedy będzie z jego ulubionym bohaterem z bajki. ;)

Warto również zachęcić dziecko do ćwiczenia ręki i zaproponować kolorowanki, szeroki wybór znajdziecie na stronie: LOL Surprise


5 komentarzy:

 1. Dla małych dziewczynek to świetna gratka. Moja chrześnica zbiera te laleczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja córka też uwielbia Lol. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Same wspaniałości. Przyznam się, że te laleczki pierwszy raz widzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczynki na pewno byłyby zachwycone takimi akcesoriami.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger