Jellycat - najbardziej mięciutkie zabawki dla dzieci

Jeżeli wydawało Wam się, że widzieliście najładniejsze zabawki, to zapewniam Was, że mam jeszcze coś piękniejszego. Maskotki Jellycat to pluszaki, które pokochają zarówno dzieci jak i dorośli. O ile ja nie przepadam za pluszakami, tak te kupiły mnie na tyle, że wzięłabym je w ciemno. Są inne, urocze i przecudowne. Jestem pewna, że każdemu dziecku przypadną do gustu.

JellyCat to firma, która powstała w Londynie z miłości do mody i designu. Jeżeli spojrzymy na te zabawki, to faktycznie musiał je stworzyć ktoś z dobrym smakiem oraz zamiłowaniem do designu. Nie wiem co jest w nich takiego, że przyciągają nawet dorosłych, może właśnie ten styl i nietuzinkowość. Pluszaki są bezpieczne dla dzieci od urodzenia więc to może być fajny prezent dla noworodka. Nasze dziewczynki miały swoje ulubione pluszaki od urodzenia i mimo upływu lat mają je schowane na pamiątkę. Często takie pluszaki są już mocno zniszczone, ale najlepsze na świecie i przede wszystkim dzieci mają do nich sentyment. 

Sami zobaczcie jak niepozorne, proste pluszaki świetnie się prezentują i wręcz wołają o kupienie bez zbędnego namawiania, nawet dorosłego. 


Wiele małych dziewczynek marzy o zostaniu baletnicą, bardzo często pozostaje to tylko w sferze marzeń albo te marzenia z wiekiem zmieniają się, ale wydaje mi się, że wiele dziewczynek ucieszyłoby się z pluszowej baletnicy. Sama jako mała dziewczynka miałam pluszową baletnicę i mam do takich zabawek wielki sentyment. 


Najsłynniejszy króliczek marki Bashful Bunny Jellycat, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i różnych wielkościach. Kluczem są tutaj piękne, długie uszy. Dzieci uwielbiają takie akcenty. Króliczki mają niesamowicie miękkie futerka, przez co dziecko uwielbia je całować i przytulać. Przyznacie, że cała rodzinka wygląda uroczo ;)A te poniższe ujęły mnie całkowicie, listek chętnie wzięłabym dla siebie, bo uwielbiam miękkie poduszki, a ta dodatkowo idealnie pasuje do mojego wystroju. ;)
A zobaczcie tylko na serię Swellegant, z której pochodzi lisek i krowa, czyż te włochate czupryny nie są urocze?

Jakiejkolwiek serii marki Jellycat byście nie wybrali, to zapewniam, że nie będziecie zawiedzeni. Pluszaki są nadzwyczaj urocze i całkowicie inne od typowych pluszaków. Zachęcają już samym wyglądem, a dodatkowo każda z nich jest niesamowicie mięciutka, za co pokochają je Wasze pociechy. 

Wszystkie zabawki Jellycat kupicie w sklepie stacjonarnym LULU, a także na stronie internetowej marki.

Jak Wam się podobają maskotki Jellycat?
Któraś seria szczególnie Wam wpadła w oko?


6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger