W świecie torebek Laura Biaggi

Muszę przyznać, że te święta pozwoliły mi odpocząć, odpuściłam sobie szykowanie wszystkiego w dużych ilościach, co jak co roku nikt nie jest w stanie tego przejeść. Później również śmietniki są pełne jedzenia. Dlatego warto dać sobie na wstrzymania i zrobić tyle, żeby nie wyrzucać.  Zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale również czas na zrobienie tego wszystkiego jak i zatrzymamy siły na świętowanie, bo często bywa tak, że kobiety po 2 dniach w kuchni siadają do stołu już tak zmęczone, że odechciewa się już świętowania. Za nami święta, przed nami Sylwester, a ja życzę sobie, żeby kolejny rok był lepszy od poprzedniego.

Jedni mają hopla na punkcie butów, inni ubrań, a ja uwielbiam torebki. Moja kolekcja jest dość pokaźna, bo lubię mieć wybór. Jednak prawda jest taka, że często noszę głównie swoje ulubione modele. Podobnie jak z ubraniami, często szafa pęka w szwach, ale nakładamy ciągle te same, ulubione rzeczy. ;)

Chciałam Wam pokazać kilka ciekawych modeli. Torebki Laura Biaggi mają szeroką ofertę: listonoszek, shopperek i klasycznych torebek. Mnie szczególnie ujęły piękne listonoszki i nerki. Torebki Laura Biaggi są bardzo porządnie wykonane, w sklepie są przedstawione z każdej strony, co znacznie ułatwia dokonanie wyboru. Dodatkowo każda torebka ma przedstawione szczegółowe wymiary, co jest bardzo ważne, bo przyznam, że kilka razy nacięłam się na to, że w sklepie torebka wyglądała na sporą, a w rzeczywistości okazała się bardzo mała.Ja jestem zwolenniczką większych torebek, w które wejdzie wszystko bez noszenia dodatkowych toreb, dodatkowo cenię sobie dużo kieszonek, bo szukanie czegoś w jednej przegródce jest uciążliwe. Wybieram przeważnie modele, które mieszczą format A4, chociaż w mojej kolekcji jest też sporo mniejszych torebek, które wybieram na letnie wypady. 

W sklepie Torby-torebki24 znajdziecie wiele ciekawych modeli marek takich jak: Pierre Cardin, Massimo Conti, Monnari, David Jones itp. Dodatkowo jest wiele ciekawych promocji, z których warto skorzystać. Polecam zrobienie sobie noworocznego prezentu, ja praktykuje obdarowywanie siebie od jakiegoś czasu i sprawdza się idealnie, nie ma nic przyjemniejszego niż kupić prezent dla samego siebie. ;)

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger