Femme Luxe nowości z końcem roku

Muszę przyznać, że w tym roku moi kurierzy wyrabiają się wręcz ekspresowo. Trochę mi ich szkoda, bo bardzo dużo zamawiam online, zresztą na pewno nie tylko ja. Jednak jakby nie było to żadnych opóźnień w paczkach nie miałam, a inpost obsługuje paczkomaty nawet w weekendy. Świetna sprawa, bo przesyłki nie muszą leżeć, aż 2 dni w paczkomacie.

Femme Luxe jak zawsze zaskakuje nowościami, przeważnie skupiałam się tylko na dresach, bo uwielbiam ich dresy, ale tym razem wzięłam mały mix. 


Sukienka wylądowała na pierwszym miejscu, bo to właśnie z niej jestem najbardziej zadowolona. Dresowa sukienka o bardzo fajnym kolorze, materiał to bawełna z domieszką więc całkiem nieźle. Mam nadzieję, że również po praniu będzie dobrze wyglądała. Zostając chwilę w temacie sukienki to ja będę ją nosić jako długą bluzę, bo jako sukienka wydaje mi się być nieco za krótka, ale dla niższej osoby będzie jak znalazł. Zwykła szara sukienka, ale ja lubię taki klasyczny styl. Można uzupełnić stylizację dowolnymi dodatkami i mamy np. stylizację na święta. Sukienka jest w długości midi, bardzo ładnie dopasowuje się do ciała i jest miękka w dotyku. Mam nadzieję, że materiał nie zepsuje się po praniu, bo sukienka naprawdę mi się podoba. Planuję domówić też inne kolory. Rozmiar moim zdaniem pasuje zarówno na M jak i na L, bo materiał jest bardzo elastyczny. Oczywiście nie mogło zabraknąć kompletu dresowego, tym razem krótka góra z dość szerokimi spodniami.  Bardzo przyjemny w dotyku materiał, dlatego mam nadzieję, że będzie nadal dobrze wyglądał po praniu. Jest jeszcze dostępny w pięknym odcieniu kawy z mlekiem. ;)


5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger