Poster Store dodaje klimatu wnętrzom

Wydaje mi się, że dekorowanie mieszkania czy wszelkie przemeblowania to głównie domena kobiet. A przynajmniej tak jest w większości domów, które znam. U nas nie jest inaczej. To ja jestem 'kierownikiem budowy' i wydaje polecenia, a mąż chcąc nie chcąc musi się dostosować. Jednak ja uważam, to za dobre ćwiczenia na charakter oraz zwiększanie pokładów cierpliwości. 
Nie zmieniamy mieszkań co jakiś czas, dlatego, żeby wprowadzić trochę świeżości uwielbiam coś zmieniać, a to nowe zasłony, a to nowe poduszki, a to podmienię plakaty w ramkach. Czasem drobne detale naprawdę potrafią odmienić pomieszczenie. W dzisiejszych czasach mamy tyle możliwości, że warto z nich korzystać.

Poster Store oferuje nam masę przeróżnych inspiracji, znajdziecie tam  nowoczesne plakaty podzielone tematycznie, żeby ułatwić nam wybór tych, które potrzebujemy. Możemy wykorzystać same plakaty lub za pomocą ramek stworzyć z nich obrazy. Do wyboru mamy różne ramki (białe, czarne, srebrne, złote, miedziane i drewniane), a jeżeli nie chcemy ramek do możemy wybrać wieszaki na plakaty, to również bardzo ciekawie wygląda. Ramki dopasowane do rozmiarowo do plakatów więc nie musimy nic przycinać. Na dobrą sprawę możemy kupić większą ilość ramek, a później tylko wymieniać plakaty.
Ja często korzystam z pozytywnego wpływu obrazów i zimą wieszam letnie widoki, żeby się trochę podnieść na duchu. Jestem wzrokowcem więc obrazy są wpisane w moją naturę. 


Wszystkie plakaty wykonane są z wysokiej jakości ekologicznym papierze, jest on grubszy dzięki czemu nie stracą swojego kształtu. Dodatkowo są wykonane w półmacie, dzięki czemu nie odbija się od nich światło.


Piękna, drewniana brama, która przywodzi na myśl wakacje spędzone u babci na wsi, idealnie wpasowała się w kuchenne wnętrze. Dodaje niesamowicie dużo ciepła i zapewnia wspomnienia z pięknego okresu dzieciństwa. Małe ramki idealnie wpasują się w każde miejsce, możemy je zawiesić na ścianie i stworzyć piękną galerię zdjęć czy też postawić na półce. W obu przypadkach będzie prezentowała się świetnie. 

Moje córki uwielbiają zwierzęta, dlatego przy każdej okazji wybierają zwierzęta jako motyw przewodni. Nie inaczej było z plakatami, na pierwszy ogień poszły plakaty ze zwierzętami i nic więcej. Starsza córka ma aktualnie fazę na konie, dlatego szukamy motywów koni. Przyznam, że mi również te plakaty przypadły do gustu. 
Dzikie koty to już miłość młodszej córki, uwielbia różne dzikie zwierzęta, ale kotowate to jest wielka miłość.

W sklepie znajduje się zakładka z inspiracjami, gdzie możemy obejrzeć gotowe kompozycje. A jeżeli któraś nam się spodoba to mamy duże ułatwienie, bo obok mamy obrazy gotowe do zamówienia więc nie musimy przeszukiwać sklepu. Ja bardzo chciałam stworzyć swoje kompozycje, a decyzja zajęła mi sporo czasu, bo jest w czym wybierać i ciężko się zdecydować. Możecie zrobić również prezent komuś lub sobie, bo mam dla Was kod rabatowy ważny od 20 do 27 grudnia 2021:

blanka45
(Rabat obejmuje 45% zniżki na plakaty, nie wchodzą w to plakaty z kategorii Selection i ramki.)


3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger