Domowanie z nimi stworzysz piękne wnętrze

Zdaję sobie sprawę, że życie ze mną może być momentami ciężkie. Uwielbiam zmiany w mieszkaniu, przestawianie, dekorowanie. Nie mniej jednak ja jestem kierownikiem, a wykonawcą mój mąż, który cierpliwie spełnia kolejne polecenia. ;) Szybko nudzi mi się ten sam wystrój, dlatego lubię często coś zmieniać, nawet jeżeli są to dość drobne zmiany.

Muszę przyznać, że wiele mieszkań w naszym kraju wcale nie jest funkcjonalna, szczególnie przerażają mnie mieszkania w wieżowcach i te mikro łazienki, przecież w niektórych nawet nie ma jak zamknąć drzwi jeżeli się wejdzie do środka. O ile nasza łazienka jest dość spora to moją bolączką jest dość mała kuchnia i przedpokój, a marzy mi się wielka szafa w przedpokoju, która pomieści większość rzeczy, ale niestety nie można mieć wszystkiego. 

Cenię sobie indywidualne pomysły na wystrój mieszkania, wtedy mam takie poczucie, że wchodzę do świata tej osoby. Uwielbiam klimatyczne mieszkania, które pasują do właściciela. Często jednak widzę, że mieszkania się urządzone bez własnego pomysłu, a każde z nich wygląda bardzo podobnie. 

Kopalnią inspiracji dla mojego mieszkania stało się Domowanie, gdzie znajdziemy bardzo różny styl mebli oraz dodatków. Tak, że każdy znajdzie coś ładnego dla siebie. Ja jestem zakochana w pięknych stolikach, żeby tylko nie ograniczało mnie miejsce wybrałabym co najmniej kilka. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych inspiracji. 

Powyżej możecie również zobaczyć ciekawe ławki, którą ja również zamówiłam sobie. Przyznam, że idealnie wpasowała się w nasz przedpokój. Uwielbiam drewno połączone z szarością, mamy sporo w mieszkaniu takich połączeń. Dodatkowo dopasowuję do tego dodatki o pięknej, butelkowej zieleni. Nie interesuje mnie jakie są aktualnie trendy, mieszkanie ma wyrażać mnie i to ja mam się w nim dobrze czuć. A chyba źle bym się czuła w białym mieszkaniu z zimnymi dodatkami. Jednak rynek jest na tyle duży, że dla każdego wystarczy inspiracji. Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym mieszkaniu. 


Lubicie zmieniać wystrój czy wolicie trzymać się jednego ustawienia?


6 komentarzy:

 1. Zapisze sobie link do tej strony. Niedługo będę szukać rzeczy do umeblowania domu

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie znam tej strony. Ładny mebel wybrałaś, pasowałby również do mojego przedpokoju. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ławka, przydałaby mi się taka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ławę chętnie bym zmieniła. Będę musiała sprawdzić ofertę

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger