Jak dobrać jeansy do sylwetki?

Kiedy u nas jest spokojnie, obok dzieją się rzeczy niewyobrażalne w dzisiejszych czasach. Nie będę zagłębiać się w temat, bo każdy ma na ten temat własne zdanie. Jednak bardzo cieszy mnie fakt, że jako kraj jesteśmy w stanie tak się zjednoczyć w obliczu tragedii. Każdy pomaga jak może i w ramach własnych możliwości i sił przerobowych. Zdanie odnośnie publikowania czegokolwiek są podzielone, jednak blog jest moją małą odskocznią i potrzebuje chwili oderwania się od dramatycznych sytuacji, nawet w celu uspokojenia myśli. Poza tym musimy żyć dalej, bo nasze zatrzymanie nikomu nie pomoże. 

Wkraczając w lekki temat odskoczni, jestem ciekawa w jakim teamie jesteście? Czy dżinsów z przetarciami czy jak najbardziej minimalistycznych. Ja jako nastolatka uwielbiałam biodrówki, aktualnie nie wyobrażam sobie założyć takich spodni, uwielbiam te z wysokim stanem i jak najmniej powycierane. Nie ma się co oszukiwać takie najbardziej wyszczuplają nam sylwetkę  i odwracają uwagę od niedoskonałości. Poniżej możecie zobaczyć moje propozycje, ja w takich krojach czuje się najlepiej. 
Dodatkowo takie dżinsy pasują do większości stylizacji, ja uwielbiam takie na pół eleganckie czyli dżinsy, elegancka bluzka plus buty na obcasie czy sportowe. Nie lubię typowych sztywnych stylizacji, muszę czuć się swobodnie, żeby czuć się dobrze. Pokaże Wam kilka propozycji ze sklepu Dear-lover wholesale jeans. 


*************************************

While things are peaceful at our place, things unimaginable in this day and age are happening next door. I won't go into the subject because everyone has their own opinion on it. However, I am very happy that as a country we are able to unite in the face of tragedy. Everyone helps as much as they can within their own abilities and capacity. Opinions on publishing anything are divided, but the blog is my little springboard and I need a break from dramatic situations, even to calm my thoughts. Besides, we have to get on with life because our stopping isn't going to help anyone. 

Getting into the lighthearted topic of bouncing back, I'm curious what team you're on? Do you wear ripped jeans or as minimalist as possible. When I was a teenager I loved ripped jeans, now I can't even imagine wearing them, I love high-waisted ones with as little rubbing as possible. There's no denying that such pants slim our figure the most and distract attention from imperfections. Below you can see my proposals, I feel best in such cuts. Additionally, such jeans fit most of outfits. I love half elegant style - jeans, elegant blouse plus heeled shoes or sports shoes. I do not like typical stiff stylizations, I have to feel free to feel good. I'm going to show you some suggestions from the Dear-lover wholesale jeans.
Wychowywałam się w czasach kiedy dzwony były totalnie na topie, pewnie większość z Was pamięta te przemoczone nogawki, kiedy akurat trafiło się na deszcz. Aktualnie ciężko sobie wyobrazić powrót do tej mody, ale widzę, że coraz więcej osób nosi dzwony. Ja nie zdecyduję się na zmianę swojego ulubionego modelu dopasowanych dżinsów, ale podrzucam Wam kilka propozycji. Może właśnie lepiej czujecie się w innych krojach spodni dżinsowych. Odpowiednio dobrane dzwony są w stanie ładnie podkreślić naszą sylwetkę i dodać kobiecych kształtów. Grunt to nie przesadzić w żadną stronę i trzymać się zasad minimalizmu, widziałam różne dzwony w aktualnych propozycjach, ale jeżeli już się na nie zdecydujemy to polecam bez przetarć, dziur i mazanego materiału, bo zgodnie z zasadą co za dużo to nie zdrowo. 

*************************************

I grow up in the times when bell-bottoms were totally in, most of you probably remember those soaked legs when it rained. Nowadays it's hard to imagine a return to this fashion, but I see that more and more people wear bell-bottoms. I will not decide to change my favorite model of fitted jeans, but I give you some suggestions. Maybe you feel better in other cuts of jeans. Properly chosen bell-bottoms can nicely emphasize our figure and add feminine shapes. The main thing is not to overdo it in any way and stick to minimalism principles. I have seen different bell-bottoms in current proposals, but if you decide on them, I recommend without rips, holes and smeared material, because according to the rule, what is too much is not healthy. 
Zanim się obejrzymy przyjdzie czas na krótkie spodenki. Ja z chciwością łapie pierwsze promienie słońca i napawam się pięknym widokiem za oknem. Wiem, że szybko minie kiedy będziemy mogli cieszyć się już piękną wiosną, a zaraz i gorącym latem. W swoich zbiorach mam pokaźną ilość krótkich spodenek. Są zdecydowanie wygodniejsze niż sukienki, chociaż i w sukienkach uwielbiam chodzić latem. W kwestii krótkich spodenek mam bardzo konkretne zdanie i bardzo nie podoba mi się to co obserwuję każdego lata na ulicach. Krótkie spodenki są fajne dopóki są noszone ze smakiem. Nie wiem co ładnego jest w wylewających się pośladkach czy innych wystających częściach ciała. Spodenki mają być tak dopasowane, żeby nie powodowały dyskomfortu innych, ale i nie ograniczały naszej swobody. 


*************************************

Before we know it it will be time for short shorts. I greedily catch the first rays of sun and enjoy the beautiful view outside the window. I know that it will pass quickly when we will be able to enjoy the beautiful spring, and soon the hot summer. I have a considerable number of shorts in my collection. They are definitely more comfortable than dresses, although I love wearing dresses in the summer too. When it comes to shorts, I have a very definite opinion and I don't like what I see on the streets every summer. Short shorts are cool as long as they are worn with taste. I don't know what's so nice about having buttocks or other protruding body parts. Shorts are supposed to fit so that they don't make others uncomfortable, but also don't restrict our freedom. 
A może lubicie kiedy na spodniach dużo się dzieje? Na taką okoliczność w sklepie znajdziecie totalnie odjechane dżinsy z aplikacjami i przetarciami. Dla osób, które lubią takie klimaty to prawdziwa gratka, znajdziecie je tu: sklep Dear-lover. 

*************************

Or maybe you like when there is a lot going on in your pants? For this occasion you will find in our store totally crazy jeans with appliqués and patches. It is a real treat for those who like such atmosphere, you can find them here: wholesale jeans suppliers.
A Wy który team jesteście?
Wolicie minimalizm czy szalejecie w kwestii dżinsów?3 komentarze:

  1. Przydatny wpis, zdarza mi się mieć problemy z dopasowaniem interesujących wersji.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja lubie dopasowane spodnie i raczej te minimalistyczne ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najlepiej czuję się w mom jeans, bez zbędnych ozdób i przetarć. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger