MIYA COSMETIC MYSKINHERO NATURALNY PEELING ALL-IN-ONE

Regularny peeling ciała to podstawa odpowiedniej pielęgnacji ciała. Bez odpowiedniego oczyszczenia skóry, składniki odżywcze będą miały problem z dobrym wniknięciem w skórę. Ja uwielbiam wszelkie naturalne peelingi, które sprawiają, że skóra jest idealnie gładka i bardzo miękka, ale nie tylko do kolejnego mycia. Takie peelingi działają dogłębnie, a co najważniejsze nie pozostawiają tłustego filmu, ale aksamitną powłoczkę, która nie znika za szybko. Uwielbiam ten efekt

Marka Miya jest mi znana z dobrych jakościowo kosmetyków, szczególnie uwielbiam kremy do twarzy. Działają rewelacyjnie na moją skórę, a co najważniejsze nie powodują zapychania skóry. Są dobrze dostępne więc nie mamy problemów z dostępnością. Peeling jest oparty na naturalnych składnikach, które wnikają głęboko powodując, że skóra odzyskuje ładny wygląd i wygląda zdrowiej. Jest również zdecydowanie gładsza. Czasem zamiast naturalnych peelingów wybieram szczotkowanie ciała lub robię to naprzemiennie. Pierwsze próby szczotkowania ciała na sucho, może nie wychodzą zbyt przyjemnie, ale później to już sam relaks. 

Peeling jest lekko sypki więc trzeba uważać przy nakładaniu, ale również, żeby nie przewrócić opakowania. Można go używać na sucho, od razu wmasować w skórę, wtedy efekt będzie mocniejszy, a jeżeli zależy nam na delikatnym peelingu to warto nałożyć peeling na wilgotną skórę. Ja preferuję mocniejszy peeling całego ciała, ale na twarz już nakładam po jej zwilżeniu. Obawiam się, że nałożony na sucho mógłby mnie za mocno podrażnić. Skóra po użyciu peelingu jest niesamowicie gładka i czuć, że odżywiona. Nie ma potrzeby smarowania się balsamem, bo peeling robi nam takie 2w1. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Uwielbiam ten efekt zaraz po kąpieli, a najlepsze jest to, że rano jeszcze czuję tą delikatną powłoczkę na skórze. 

Na plus również jest bardzo poręczny słoiczek bez zbędnych zakamarków, tak że produkt można zużyć do końca. 

Podsumowując, polecam Wam zarówno peeling Miya jak i produkty do pielęgnacji twarzy, zapewniam, że się nie zawiedziecie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger