MIYA superHAIRday Bogata Odżywka-Maska 2in1


Łączy zalety bogatej, pielęgnacyjnej odżywki, z kuracją regenerującą zniszczone włosy.

Stosuj tak, jak lubisz:
• jako bogatą codzienną odżywkę do włosów średnio i wysokoporowatych, kręconych, suchych i zniszczonych,
• jako odżywczą maskę do każdego rodzaju włosów potrzebujących regeneracji i bogatej pielęgnacji,
• jako odżywkę na końcówki, kiedy Twoje włosy puszą się na końcach,
• jako kurację odżywiającą włosy, gdy Twoje włosy są przesuszone, puszą się i elektryzują np. przez klimatyzację, mróz czy noszenie czapki.


Uwielbiam dbać o włosy, bo to po nich najbardziej widać skuteczną pielęgnację. Kiedyś jak miałam więcej czasu dbałam o włosy naprawdę regularnie i widziałam tego efekty. Aktualnie mam już znacznie mniej czasu, jednak nadal w miarę możliwości staram się wdrażać intensywną pielęgnację. 

Marka Miya jest mi już dobrze znana, bardzo lubię ich produkty do pielęgnacji twarzy, a ostatnio polubiłam się z szamponem. Od jakiegoś czasu testuję maskę-odżywkę, która faktycznie działa równie dobrze jako maska jak i odżywka. Nakładam ją zależnie od tego ile czasu mam, więc przeważnie ląduje na włosach na kilka minut jako odżywka lub ekspresowa maska ;)

Odżywka ma bardzo przyjemny zapach, lekko słodki i dość intensywny, dla mnie pasuje. Zarówno jako maskę jak i odżywkę nakładam od ucha w dół, żeby nie obciążyć skóry głowy. Maska sprawia, że włosy stają się błyszczące i ładnie się układają. Dodatkowo już podczas mycia czuć, że są śliskie. 

Jeżeli lubicie maski, które szybko i dobrze działają to polecam właśnie tą. Jest ekspresowa, ładnie pachnie i sprawia, że włosy wyglądają dobrze, czego chcieć więcej? ;)

2 komentarze:

  1. Ja oddałam swoją koleżance, ale ogólnie bardzo lubię kosmetyki z Miya :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno warto spróbować tych kosmetyków. Jedne z lepszych

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger