Hair Cycling by ONLYBIO Regeneracja szampon do włosów i skóry głowy

W ostatnim pudełku Pure Beauty znalazłam szampon OnlyBio, do wszelkich szamponów podchodzę raczej ostrożnie ze względu na wrażliwą skórę głowy, ale tutaj doczytałam, że właśnie jest do niej przeznaczony. 


Silnie wzmacniające rozwiązanie dla wrażliwego i problematycznego skalp. Formuła wzbogacona o proteiny pszenicy, ceramidy, olej awokado i olej sezamowy dba o prawidłowe funkcjonowanie mikrobiomu skóry głowy.Lubię opakowania, które przyciągają wzrok, na takie również częściej zwracam uwagę w drogerii. Marka OnlyBio jest mi bardzo bliska, bo bardzo lubię kosmetyki tej marki, widzę, że służą mojej skórze. Tym razem w moje ręce wpadł szampon do włosów i skóry głowy. Tak naprawdę szampon powinniśmy właśnie dobierać odpowiednio do skóry głowy, a odżywkę na długość włosów. Ja dopiero niedawno zdałam sobie z tego sprawę. 

Pierwsze co zwraca uwagę oprócz opakowania, to piękny zapach szamponu, lekko kwiatowy i iście owocowy. Trochę nawet utrzymuje się na włosach, aż szkoda, że nie na dłużej. Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i nadaje włosom miękkość i blask. Nie powoduje przesuszenia włosów ani podrażnienia skóry głowy. Moje włosy są skłonne do przetłuszczania więc tak czy siak myję je codziennie, bo lubię mieć świeże włosy, ale myślę, że może minimalnie przedłużać ich świeżość. 

Podsumowując, ja jestem bardzo zadowolona, szampon zgodnie z obietnicą sprawdza się do wrażliwej skóry głowy, a dodatkowo pięknie pachnie. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger