Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze

W ostatnim pudełku Pure Beauty znalazłam piękny błyszczyk od Max Factor. Ogólnie, na co dzień używam raczej matowych pomadek, ale kolor tak mi podpasował, że musiałam go wypróbować.


  • Ten lekki, nieklejący się błyszczyk zapewnia intensywny blask, natychmiastowy efekt pełniejszych ust i maksymalny komfort noszenia.
  • Wegańska formuła kosmetyku została wzbogacona o odżywczy i nawilżający usta kompleks kwasu hialuronowego, skwalanu oraz olejków awokado i jojoba.
  • Stosuj ten nawilżający błyszczyk na niepomalowane usta, aby nadać im pełniejszy wygląd, lub na szminkę, aby osiągnąć efekt lustrzanego blasku.
  • Dzięki bardzo dużemu aplikatorowi nakładanie błyszczyka jest niebywale szybkie i proste – wystarczy jedno pociągnięcie!
  • Zachwycające odcienie o połyskującym, kremowym lub transparentnym wykończeniu pozwalają do woli bawić się kolorem.


Bardzo dawno nie miałam okazji używać błyszczyków, ale z miłą chęcią wypróbowałam ten z Max Factor i faktycznie to był trafiony wybór. W gamie kolorów znajdziemy bardzo naturalne kolory, moim zdaniem każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. 
Błyszczyk w składzie zawiera kwas hialuronowy i skwalan, dzięki czemu jego formuła jest całkowicie niewysuszająca. Co prawda coś za coś, ponieważ błyszczyk wymaga poprawek w ciągu dnia, jednak jak dla mnie zupełnie to nie przeszkadza. 
Na ustach wygląda bardzo świeżo i ładnie podkreśla makijaż. Dodatkowo formuła błyszczyka jest całkowicie nieklejąca.  Ze swojej strony bardzo polecam i z ciekawością wypróbuję inne kolory. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger