Green On Garnier | Pure Beauty

Koniec maja przywitał nas iście wakacyjną pogodą, aż chce się żyć. Mam nadzieję, że tak już zostanie na dłużej, bo bardzo bym chciała naładować baterie. ;) 

Rok 2024 jest dla marki GARNIER przełomowy, ponieważ mija dokładnie… 120 lat odkąd pojawiła się na rynku tworząc nie tylko doskonałej jakości produkty, ale także kawałek historii kosmetycznego świata. Z okazji tej wielkiej rocznicy GARNIER rusza również w Polskę organizując serię eventów i zapraszając wszystkich, którzy na własnej skórze chcą przekonać się o jakości i skuteczności ich produktów. Świętowanie obecności na rynku to również doskonały moment na poznanie nowości GARNIER, a także szersze spojrzenie na zielone zobowiązania marki wobec nas i środowiska naturalnego.Lekki fluid na dzień Garnier Vitamin C łączy w sobie moc witaminy C z filtrem SPF50+ o bardzo wysokim stopniu ochrony skóry. Jest odpowiedni do skóry wrażliwej. Fluid Vitamin C nie pozostawia białych śladów, a jego konsystencja nie jest tłusta ani klejąca. Delikatnie koloryzująca formuła doskonale łączy się z różnymi typami i odcieniami skóry. Zapewnia codzienne nawilżenie skóry.


Lekki fluid na dzień wzbogacony kwasem BHA + NIACYNAMIDEM zapewnia BARDZO WYSOKĄ OCHRONĘ SPF 50+ i natychmiastowy efekt matujący. BHA (KWAS SALICYLOWY) przyczynia się do widocznej redukcji niedoskonałości i sebum, natomiast NIACYNAMID łagodzi i zmiękcza skórę. Potwierdzona klinicznie redukcja niedoskonałości o 66%, śladów po trądziku o 32% i widoczności porów o 31%. Fluid zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVB, UVA i długim UVA oraz niewidoczne wykończenie bez białych śladów na wszystkich typach skóry. Formuła nie jest tłusta ani lepka. Nie zawiera substancji zapachowych i nie zatyka porów. Produkt przebadany dermatologicznie, odpowiedni dla skóry wrażliwej. *Badanie kliniczne, 34 uczestników, 8 tygodni.Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.Wygładzająca maska do włosów puszących się i niesfornych Cocoa Butter Hair Food. Formuła maski nadaje intensywny blask i wzmocnienie. Posiada 13% odżywczych kompleksów w tym Omega 6,9, masło shea oraz masło kakaowe. Nowa formuła maski Cocoa została wzbogacona o witaminy C, E, F, które wraz z kompleksami omega 6 i 9 oraz masłem shea i kokosowym sprawiają, że włosy są idealnie wygładzone. 72h bez puszenia, idealne rozwiązanie dla włosów niesfornych.Regenerująca maska Hair Food Papaya do włosów zniszczonych. Formuła zwbogacona o witaminy C, E i F nadaje intensywny blask, nawilża i wzmacnia. Maska regeneruje włosy, zapobiega ich puszeniu, wygładza włókna i uszczelnia łuskę włosa w lekkiej formule. Maskę Hair Food Papaya można stosować na 3 sposoby: jako odżywkę ze spłukiwaniem, maskę oraz odżywkę bez spłukiwania.


@garnierpolska2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger