Przebarwienia? Rozegraj to jak ekspertka z L’OREAL PARIS BRIGHT REVEAL!

Przebarwienia, kto się z nimi nie boryka? Ja od czasu bardziej świadomej pielęgnacji mam z nimi coraz mniejszy problem, jednak od czasu do czasu nadal jest. Dodatkowo łatwiej walczyć ze świeżymi przebarwieniami. 
Pure Beauty wraz z marką Loreal przygotowało świetne pudełko, które ma nas wspomóc w walce z przebarwieniami. 

Gama nowości BRIGHT REVEAL to aż pięć kompleksowo działających produktów, które pozwolą stworzyć pełną rutynę pielęgnacyjną do walki z przebarwieniami. Mieliśmy okazję przetestować aż trzy z nich, a zachwyceni ich skutecznością oraz jakością koniecznie chcemy opowiedzieć Wam o nich więcej. Pierwszym produktem, który możemy Wam polecić jest oczywiście BRIGHT REVEAL
Redukujący przebarwienia UV Fluid z SPF 50+ Bright Reveal od L’Oréal Paris to niewidoczny fluid wzbogacony o niacynamid i kwas LHA. Chroni przed przebarwieniami, zapobiega ich powstawaniu oraz widocznie redukuje obecne już przebarwienia. Już po 12 tygodniach stosowania -53% przebarwień, -38% drobnych linii oraz +43% rozświetlenia. Redukujący przebarwienia UV Fluid z SPF 50+ Bright Reveal od L’Oréal Paris chroni przed powstawaniem różnego rodzaju przebarwień oraz widocznie zmniejsza przebarwienia, w tym przebarwienia potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne oraz przebarwienia związane z wiekiem.Peeling kwasowy redukujący przebarwienia Bright Reveal od L’Oréal Paris z niacynamidem oraz 25% kompleksem kwasów AHA, BHA i PHA dla szybkiej redukcji niedoskonałości. Po 3 tygodniach stosowania peelingu wszystkie rodzaje przebarwień są widocznie zredukowane, a po 6 tygodniach -47% przebarwień potrądzikowych.
Peeling kwasowy redukujący przebarwienia Bright Reveal od L’Oréal Paris szybko redukuje przebarwienia i niedoskonałości.Serum redukujące przebarwienia na dzień i na noc Bright Reveal od L’Oréal Paris z 10% kompleksem niacynamidu i kwasu aminosulfonowego. Widocznie redukuje przebarwienia: potrądzikowe, posłoneczne, związane z wiekiem. Już po tygodniu stosowania serum skóra jest bardziej rozświetlona a wszystkie rodzaje przebarwień są widocznie zredukowane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger