Nowościowo

Właśnie kończę się pakować i wyjeżdżam na weekend trochę odpocząć. Remont porządnie dał mi w kość, ale przynajmniej mam już spokój, teraz czas na dodatki. ;) To tak również w temacie posta, bo niżej możecie zobaczyć co zamówiłam również do domu. A zatem zapraszam:


Koszulka JJJ: KLIK

Naklejka: KLIK

Koszulka cieniowana: KLIK

Naklejka: KLIK

Bokserka z lisem: KLIK

Kardigan czerwony: KLIK
Kardigan zielony: KLIK


Nie będę Wam opisywała szczegółowo każdej rzeczy, ponieważ to nie ma większego sensu. Opiszę produkty po krótce i powiem co warto kupić. Pierwsze co wpadło mi w oko to naklejki, ostatnio kupiłam dla córki naklejki z Krainą lodu, jest to fajna sprawa, bo jeżeli nam się znudzą po prostu odklejamy i przyklejamy nowe bez szkody dla ściany i farby. 
Szkoda tylko, że nie znajdziemy tutaj naklejek z napisami w języku polskim, ale cóż nie można mieć wszystkiego.
Jednak muszę przyznać, że bardziej byłam ciekawa jakości ubrań, bo wiadomo różnie to bywa. Czasem zamawiamy piękne na zdjęciach rzeczy, a otrzymujemy małe nieporozumienie krótko mówiąc. Tutaj jestem bardzo miło zaskoczona, rzeczy są naprawdę dobre gatunkowo, uszyte z porządnych materiałów i ładnie prezentujące się zarówno w sklepie jak i na żywo. 

Podsumowując, jestem zadwolona z zakupów w tym sklepie i mogę śmiało polecić, ponieważ ubrania są naprawdę dobrej jakości. 


13 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger