Home Decor z Tarka i Miarka

Uwielbiam wyszukiwać perełki w małych sklepach. Nie lubię tego samego stylu w każdym mieszkaniu, uważam, że nie kwestia co jest akurat modne, ale jaki styl nas odzwierciedla. W końcu to my mamy się dobrze czuć we własnym domu. Aktualnie na topie ją skandynawskie mieszkania, owszem są ładne i jasne, ale mało praktyczne przy dzieciach. Ja trzymam się własnego stylu. 
A jeżeli chodzi o dodatki do mieszkania i kuchni, wciąż jestem na etapie dekorowania mieszkania. Wszelkie remonty już zakończyliśmy, a teraz zostały najprzyjemniejsze drobiazgi.

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić sklep z dekoracjami do domu Tarka i Miarka. Kierując się wyborem dodatków do domu, głównym moim kryterium są produkty ładne, a dopiero później funkcjonalne. A ponadto chyba odkryłam, że mam manię zbieractwa, zbieram kubki :D Nie wiem po co mi tyle kubków, ale to chyba jedyna rzecz, której nie mogę się oprzeć. Oczywiście teraz też musiałam jakieś wyszukać. ;)

A przechodząc do konkretów, postawiłam na pastelowe kolory kubków i miseczek. Są one ok. pół litrowe i przydają się nam praktycznie do wszystkiego. Swój poprzedni komplet już prawie cały wytłukliśmy (została tylko jedna ;)).Miseczka z królikiem musiała być moja, zastanawiałam się jeszcze nad innymi zwierzątkami, bo wybór jest naprawdę ciężki, ale padło na królika. Na pewno domówię jeszcze kilka, bo są porządnej jakości. 

A do tego łyżeczki, najzwyklejsze łyżeczki do herbaty, bo nie wiem jak wy, ale nam grasuje podprowadzacz łyżeczek. Ile bym nie kupiła to zawsze większość zginie. Te są proste i pasują do wszystkiego.

A tak w temacie dzisiejszej promocji, na stronie Tarka i Miarka również macie promocję: 


Jak Wam się podoba asortyment? ;)

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger