Nowości z Zaful

ZAFUL to jeden z nielicznych sklepów, które moim zdaniem oferują ubrania naprawdę dobrej jakości. Takich sklepów jest cała masa, ale robić zakupy na chybił trafił to też tak średnio. Tutaj wiem, że ryzyko wpadki jest niewielkie, na tyle zamówień nie wiem czy trafiło mi się coś naprawdę kiepskiego. A zatem zapraszam na przegląd zdjęć na żywo. 


KURTKA MĘSKA - KLIK

Z rozmiarami męskimi najczęściej wychodzi tak, że trzeba brać sporo większe rzeczy. Na przykładzie tej kurtki, mąż nosi rozmiar XL, zamówiony został rozmiar 3XL i jest na styk. ;) Także najprawdopodobniej potrzebny byłby jeszcze większy rozmiar. Swoją drogą te chińskie 3XL to jak nasze M/L. ;)
A jeżeli chodzi o jakość to nie mam większych zastrzeżeń, jest porządnie wykonana i chroni przed wiatrem, mimo swojego niepozornego wyglądu. Zakup na plus, tylko polecam dokładnie się wymierzyć.

KOSZULA W KRATKĘ - KLIK

Kolejna rzecz to koszula, zamówiona co prawda w celu sprawdzenia jakości, liczyłam się z tym, że będzie poliestrowy twór, ale jestem miło zaskoczona. Koszula nie dość, że fajnie się prezentuje, nie jest cienka, to wykonana jest z bawełny z domieszką spandexu. Myślę, że warto zainteresować się koszulami z Zaful.
Nie mogłam przejść obojętnie obok pięknych czapek z pomponami. Sama raczej niechętnie noszę czapki, chyba, że właśnie nadeszła zima stulecia. ;) Co prawda czapki docelowo przeznaczone są dla kobiet, ale ze względu na zaniżone rozmiary zamówiłam je dla córki. 
Pierwszy plus to mięciutki materiał w środku, który mam nadzieję nie będzie powodował swędzenia jak to jest w przypadku czapek akrylowych, pierwsze testy przeszły pomyślnie. Są one w pięknych pastelowych kolorach, a na stronie mamy do wyboru także inne odcienie. 

CZAPKA Z POMPONEM - KLIK 
CZAPKA Z POMPONEM - KLIK 
 ZESTAW DO PAZNOKCI - KLIK

Kolejna rzecz głównie na potrzeby testu jakości. Nie raz, nie dwa nacięłam się na kiepskie jakościowo pędzle więc i tutaj nie oczekiwałam cudów. Jednak muszę przyznać, że zestaw nie dość, że prezentuje się ładnie, to przyrządy są naprawdę dobrej jakości.KURTKA MĘSKA - KLIK
KOSZULA W KRATKĘ - KLIK
CZAPKA Z POMPONEM - KLIK 
CZAPKA Z POMPONEM 2 - KLIK 
 ZESTAW DO PAZNOKCI - KLIK

Wpadło Wam coś w oko?

10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger