Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku


Praca w domu ma swoje plusy, ale również minusy. Główny minus jest taki, że mam większą potrzebę wychodzenia do ludzi. ;) Spotkania blogerek to idealna okazja do oderwania się na chwilę od codziennych spraw i spotkania z ludźmi o takich samych zainteresowaniach. 
Na podlasiu spotykamy się już od ponad 4 lat, pierwsze spotkanie nawet sama organizowałam z Olą z bloga Kosmetyki Pani Domu. ;) Wtedy wszystko było takie nieznane, robione na czuja, ale wyszło idealnie. Jak się okazało na podlasiu bloguje całkiem pokaźna grupa, a czasem spotkania zaczęły się poszerzać o inne miasta. 

Warto nie zamykać się na własne grono, bo fajne jest poznawanie nowych ludzi, zdobywanie nowych doświadczeń, a także wymiana swoich spostrzeżeń na tematy blogowe. Wartościowe są spotkania, z których możemy coś wynieść (i nie mówię tu o tonie kosmetyków, która później zalega w szafie). Osoby, które prowadzą blogi po kilka lat, mają już masę swoich doświadczeń więc zarówno sami możemy dowiedzieć się czegoś ciekawego, ale i podzielić się swoją wiedzą.
Te spotkanie zaliczam właśnie to takich wartościowych, szczególnie dzięki Agnieszce z bloga https://wwwlosy.pl/ i Mateuszowi, który podzielili się z nami swoją wiedzą.

Są oni tak pozytywnymi ludźmi, że przekazywanie wiedzy idzie im idealnie. Fajnie też, że opowiedzieli o blaskach i cieniach własnego biznesu, jak wygląda to z drugiej strony, że czasem bywa śmiesznie, a czasem zmęczenie mocno daje w kość, ale satysfakcja gwarantowana. Agnieszka jest dodatkowo posiadaczką najpiękniejszych włosów, co ja bym dała, żeby mieć ich tak dużo, przynajmniej zimą bym nie marzła. ;)

Nasze spotkanie odbyło się w Głodnym Wilku, gdzie warto wpaść chociażby na przepyszny sernik. Miejsce bardzo fajne, klimatyczne. 
Miło było poznać nowe osoby, niektóre dziewczyny przyjechały naprawdę z daleka. Dziękuję również Asi i Michalinie za zaproszenie oraz miło spędzony czas. ;)Uczestniczki spotkania:

i ja ;)

Spotkaniu przyświecała również pomoc dzieciom z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego im. Ireny Białówny. Mam nadzieję, że dzieciaki ucieszą się z prezentów. ;)
Dziękujemy Agnieszce oraz firmie LiqPharm za niespodzianki.

3 komentarze:

 1. Jak fajnie, że w końcu białostockie blogerki spotkały się bez zbierania tony giftów.
  Bardzo miła odmiana od ostatnich spotkań, gdzie widać tą rządzę nachapania się ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że mogłam Cię poznać! <3 Mam nadzieję, że do zobaczenia! ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne ;) Ciebie również miło było poznać, dziękuję za zaproszenie ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger