Przygotowania do jesieni

Drugi tydzień szkoły kończy się tym, że starsza córka przywlokła ze szkoły chorobę, z tym, że ją potrzymało dosłownie dzień, a mnie i młodszą położyło na całego. Chyba skupia się na najsłabszych ogniwach. ;)

Poranki i wieczory są już dość chłodne, przychodzi okres, którego najbardziej nie lubię. Jednak z drugiej strony wrzesień mamy jeszcze w miarę ciepły. Powoli jednak wyjmuję już cieplejsze ubrania, uzupełniam garderobę i zaopatruje się w jesienne buty. Nieważne, że moich butów jest i tak najwięcej i ledwo mieszczą się w szafkach, jak tak ciężko oprzeć się kolejnym nowościom na półkach.

Kiedyś bardzo lubiłam chodzić po sklepach w poszukiwaniu butów, jednak z dwójką dzieci stało się to dość męczące, dlatego teraz przeważnie wybieram zakupy online. Wiem, że wiele osób ma dość duże obawy przed kupowaniem butów online, ale ja jeżeli znamy długość swojej wkładki to nie powinnyśmy mieć problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru.

Na razie postanowiłam kupić kilka par tenisówek, są najwygodniejsze na co dzień. Dodatkowo można je łatwo dopasować do wielu rzeczy. Najwygodniejsze trampki jakie miałam to Conversy, nie czuję ich na nogach, a stopy nawet po całym dniu nie są opuchnięte. Na eObuwie znalazłam również ładne Lacosty i wsuwane mokasyny w uroczą szachownicę. 


Nie mogę pominąć również botków, które uwielbiam. Decyduje się przeważnie na te na słupkowym obcasie. Czasy noszenia przeze mnie szpilek już raczej minęły, teraz stawiam na wygodę, jednak zachowując kobiece elementy. Wybór botków jest przeogromny, każdy znajdzie na pewno odpowiednie modele i kolory dla siebie. Ja stawiam na stonowane kolory, które pasują do wszystkiego. Co również ważne to nie śliska podeszwa, nie raz obserwowałam "tańce" na oszronionym chodniku. ;) A poza tym to przede wszystkim kwestia naszego bezpieczeństwa. 


Do kapci przekonałam się dopiero niedawno, przedtem były to albo skarpetki albo bose nogi. Jednak ze względu na słabe krążenie zawsze marzłam w stopy, przez co było mi ogólnie zimno. przykrywanie się kocem nie zawsze pomagało ogrzać nogi, dlatego kapcie stały się obowiązkowe. Kapci jest również dostatek do wyboru, jednak mnie zauroczyło kilka modeli (do podejrzenia niżej). 

Przygotowujecie już swoje szafy na jesień?
Lubicie zakupy online?3 komentarze:

  1. Ooo moje lacosty, mam też te kpie ostatnie ze skórką ala królik :) na eobuwie można znaleźć fantastyczne oferty

    OdpowiedzUsuń
  2. Botki to moje ulubione obuwie na jesień

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger