TRESemme profesjonalna pomoc w stylizacji włosów

W tym roku amerykańska marka TRESemme wkroczyła na polski rynek i zjednała sobie również nasze serca. Miałam przyjemność używania już pielęgnacji włosów z TRESemme więc przyszła pora również na poznanie produktów do stylizacji. 

VOLUMINOUS LOCK SUCHY SZAMPON

Suchy szampon TRESemmé Voluminous Lock jest wygodnym i szybkim sposobem na natychmiastowe odświeżenie i ożywienie włosów bez użycia wody.

Suchy szampon musi być w mojej łazienkowej szafce, oczywiście używam go w razie konieczności. Czasem zdarza się zaspanie czy dzień kiedy nie umyję wieczorem włosów i rano muszę poratować się suchym szamponem. Na plus na pewno będzie brak pozostawiania osadu na włosach, bo to często się zdarza przy tego typu produktach. Dodatkowo odświeża włosy i ładnie odbija je u nasady.


FREEZE HOLD LAKIER DO WŁOSÓW


Lakier do włosów TRESemmé Freeze Hold pomaga chronić fryzurę przed wilgocią do 24 godzin – zawsze wtedy, kiedy Twój wygląd musi być perfekcyjny. Ten mocno utrwalający produkt do stylizacji sprawi, że Twoje koki i upięcia będą ułożone bez obciążania włosów.


ULTIMATE SHINE HOLD LAKIER DO WŁOSÓW

Lakier TRESemmé Ultimate Shine Hold chroni Twoją fryzurę przed wilgocią, kontroluje puszenie się i elektryzowanie przez cały dzień. Lakier nie obciąża kosmyków, nie usztywnia ani nie skleja włosów.


VOLUME & LIFT PIANKA DO WŁOSÓW


Poznaj lekką piankę TRESemmé Volume & Lift, która pomaga unieść włosy i zapewnić trwałe uniesienie od nasady. Twoje włosy pozostaną nieobciążone, a fryzura nabierze naturalnie wyglądającej objętości.
Lakiery do włosów oraz piankę oddałam mojej mamie, ponieważ to ona używa tony takich produktów. Ze względu na krótkie włosy, które wymagają odpowiedniej stylizacji. To jej pierwsze spotkanie z marką TRESemme, mama jest z produktów bardzo zadowolona. Trzymają w ryzach jej włosy przez cały dzień, a mocne działanie nie odbija się na złym wyglądzie włosów.

Znacie markę TRESemme?
Lubicie ich produkty?

4 komentarze:

  1. ja tez lubię i używam pianki, jak Twoja mama , tylko jeden lakier oddałam siostrze.

    OdpowiedzUsuń
  2. produktów do stylizacji nie używam ale lubię treseme za odżywkę i szampon :)

    OdpowiedzUsuń
  3. mam aktualnie szampon kokosowy treseme, polecam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger