Nowości z Dresslily

Przekopywanie chińskich sklepów zazwyczaj zajmuje mi mnóstwo czasu. Jest mnóstwo kategorii i rzeczy, które kuszą. Przeważnie celuję w dodatki do domu, czasami akcesoria czy zabawki. Tym razem stanęło na zabawkach, skusiły mnie interaktywne zwierzaki i do nich dobrałam kilka drobiazgów. Zapraszam na przegląd z Dresslily.
Nie dość, że uroczo wyglądają to jeszcze po naciśnięciu przycisku gadają i świecą im się głowy i ogonki. Moim zdaniem to ciekawy gażdżet zarówno dla mniejszych jak i starszych dziewczynek. Są porządnie wykonane, zasilane 3 bateriami.
Moja córka bardzo chciała oryginalne Slime, jednak ze względu na to, że kawał glutka kosztuje ponad stówę, nie zdecydowałam się na zakup. Obawiałam się, że po kilku minutach zabawy zostanie rzucone w kąt, a młodsza zmasakruje je tak, że nie będzie nadawało się do zabawy. Miałam rację, zabawa trwała może trochę więcej niż kilka minut, ale utwierdziło mnie to w przekonaniu, że nie warto wydawać tyle pieniędzy, a zainwestować w glutka ala slime. 
Wiele dziewczynek kolekcjonuje teraz laleczki LOL, moją córkę również one pochłonęły. Postanowiłam z ciekawości zamówić podróbkę LOL, żeby przekonać się o jej jakości. Potwierdziło się to, że za jakość trzeba zapłacić. Ta chińska LOL swoim wykończeniem pozostawia wiele do życzenia, dodatkowo w zestawie mamy tylko butelkę. 
Tak jak slime polecam kupić chińskie, tak laleczki LOL oryginalne, moim zdaniem jaka cena taka jakość sprawdza się tutaj w 100%.

Klocki Lego aktualnie są u nas na topie, zobaczyłam na stronie staż pożarną i również z czystej ciekawości postanowiłam zamówić. Wydają się być porządne, jednak jeszcze ich nie układałyśmy. Podzielone w woreczki foliowe jak Lego. 
Glutek pastelowy - KLIK


Podoba Wam się coś z mojego zamówienia?

Use code:DLBF25 with 25% discount:  

Over 10usd, save 2.5usd; 
Over 20usd, save 5usd; 
Over 30usd, save 7.5usd; 
Over 40usd ,save 10usd; 
Over 50usd, save 12.5usd;
 Over 60usd, save 15usd; 
Over 70usd, save 17.5usd; 
Over 80usd, save 20usd; 
Over 90usd, save 22.5usd; 
Over 100usd, save 25usd;
Over 110usd, save 27.5usd; 
Over 120usd, save 30usd; 
Over 130usd, save 32.5usd;
 Over 140usd, save 35usd;

3 komentarze:

  1. fajne są te zwierzaki, na pewno na żywo robią jeszcze większy efekt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie to wszystko wygląda. Mam jednak obawy by dać chiński produkt dziecku.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystko jest teraz z Chin i nie uważam aby był to dramat. Fajne zestawy

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger