Studniówkowe inspiracje

Zasypało nas totalnie, w końcu prawdziwa zima, dla dzieci niesamowita radość, ale co się dzieje na drogach to strach myśleć. Z drugiej strony jeżeli mam wybierać to wolę śnieg niż wiatr i deszcz, także niech się wypada i czekamy na wiosnę. ;)
A tak w temacie zimy i karnawału, na pewno wiele z Was korzysta z uroków tego pięknego okresu. Dzieci w przedszkolach i szkołach również bawią się na balach, więc dlaczego i my mielibyśmy nie skorzystać. 

Młodzież szykuje się do studniówek, a szczególnie dziewczyny. Chociaż minęło tyle lat, nadal pamiętam swoje przygotowania do studniówki. Pierwszy profesjonalny makijaż, szukanie inspiracji na fryzurę i najważniejsze: poszukiwanie tej jedynej sukienki. Za moich czasów modne były jeszcze długie sukienki. Pamiętam, że niektóre dziewczyny miały tak wielkie suknie, że wyglądały jak ślubne. Ja postawiłam na długą sukienkę, jednak z perspektywy czasu łapię się za głowę jak ja wyglądałam. Oglądając zdjęcia mam wrażenie, że na sali bawiły się same królowe obciachu. ;)) Nie mniej jednak zabawa była udana, a to najważniejsze. ;)
Dzisiaj zapraszam na przegląd pięknych sukienek na różne okazje, jest w czym wybierać. 


Błyszczące, brokatowe sukienki sprawdzą się na pewno. Nie potrzeba do nich dużo biżuterii, bo same w sobie są już bogate. Ponadto wiele fryzur będzie pasowało do takich stylizacji.


A może postawić na klasykę? Czarna sukienka daje mnóstwo możliwości w kwestii dodatków, ale musimy pamiętać, żeby ją czymś ożywić. Fioletowe sukienki również będą idealnie pasowały na Studniówkowy bal, pięknie mieniące się i eleganckie. 


Pamiętacie swoją Studniówkę?
Jak ją wspominacie?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger