Przygotowania do Świąt

Święta już za pasem, większość z Was pewnie przygotowuje dom i potrawy. Ja w tym roku mam o tyle lepiej, że wybywamy z domu więc robimy tylko normalne porządki. A przygotowaniem potraw dzielę się z mamą więc pracy trochę mniej. 
Co jakiś czas przychodzi mi na myśl wyjazd na święta, tak gdzieś odpocząć. Jednak dziewczynki są jeszcze na tyle małe, że chcą spędzić święta z rodziną. Najchętniej wyjechałabym gdzieś w góry, bo już dawno nie byłam w tamtych okolicach. Coraz częściej myślę również o cateringu na święta, bo często jest tak, że kobiety wymęczone przygotowaniami nie mają już siły i ochoty na święta, a tak nie powinno być. 
Dzisiaj chciałam Wam przestawić pewne ciekawe miejsce oraz ich wyroby, z których na pewno zrobię użytek przy świątecznych przygotowaniach. Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej zachęca nie tylko wyglądem wnętrza, ale również naturalnie robionymi wyrobami. Zapewne wiele z Was zna te zapachy naturalnie robionych produktów? Zupełnie inne niż te ze sklepu prawda?Półki sklepowe uginają się od słodkich, sztucznych ulepków zwanych syropami, jednak prawdziwy syrop jest bez konserwantów i sztucznych składników. Czuć wyraźną różnicę w smaku, ale taką na plus. Zaskoczył mnie syrop z pigwy, ponieważ spodziewałam się, że może być trochę gorzki, ale jest bardzo dobry, dzieciom również posmakował, a to już coś znaczy.


Poniżej wszelkie dodatki jak ja to mówię, które przejmuje mąż. Ja niekoniecznie przepadam za takimi rzeczami, ale męskie towarzystwo zaaprobowało. Na słoiczku macie kod rabatowy na zakupy w sklepie internetowym. 


Konfitury to moja działka, uwielbiam je w każdym smaku, a idealne są w połączeniu z białym serem. Te są z kawałkami owoców, a pachną tak niesamowicie, że ma się ochotę wyjeść wszystko ze słoiczka.
W sklepie można się zaopatrzyć również w naturalne wędliny oraz własnoręcznie wyrabiany chleb. Osoby, które potrafią odróżnić sztuczny chleb od tego prawdziwego na pewno od razu zauważą różnicę. 


Oddzielnie można dokupić również pięknie ilustrowaną książkę z góralskimi przepisami oraz małą podróżą po góralskich szlakach.

Tutaj znajdziecie różne zestawy, które można kupić w sklepie internetowym: zestawy Wielkanocne.

Jestem ciekawa co myślicie o takich gotowych zestawach na Święta?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger