Venal - gdy nogi wołają o pomoc

Nadchodzi lato, a to czas kiedy nasze nogo często wołają o pomoc. Szczególnie w ciąży bardzo często borykałam się z problemem ciężkich nóg czy opuchnięć. Teraz już znacznie mniej, ale czasami zdarzają się dni kiedy miałabym ochotę odstawić nogi na półkę i mieć problem z głowy. 
Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji nóg. Zawarta w składzie bogata w mikroelementy i biopierwiastki lecznicza woda mineralna z Uzdrowiska Rabka, wzbogacona o biologicznie aktywne wyciągi z kasztanowca, miłorzębu japońskiego i arniki górskiej, działa uszczelniająco na ścianki naczyń włosowatych, zmniejszając ich kruchliwość.Preparat testowała moja teściowa ze względu na to, że ma stojącą pracę i to właśnie jej nogi narażone są najbardziej na przeciążenie. Duży plus na formę produktu, mgiełka rozpylająca jest dużo wygodniejsza i bardziej higieniczna niż produkt w tubce.
Jeżeli chodzi o zapach to jest lekko ziołowy, raczej nie przeszkadzający. W kwestii działania, spray był stosowany ok. miesiąc praktycznie codziennie i jedyny pozytywny efekt to ten zaraz po aplikacji, spray delikatnie chłodził i koił nogi, jednak nie działał długofalowo. Być może działanie opiera się na autosugestii, ale teściowej niestety nie pomógł pozbyć się uczucia ciężkich nóg. Możliwe, że będzie dobry do chłodzenia stóp latem, ale do tego możemy użyć równie dobrze wody jak i zwykłej mgiełki. 

4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda, ze spray nie sprawdził się lepiej u Twojej teściowej, mnie samo chłodzenie pomaga gdy czuję , ze nogi są ociężałe.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciężko jest znaleźć skuteczny produkt na ociężałe nogi, coś o tym wiem.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger