Nowości kwietniowe

Nareszcie można zrzucić kurtki, a przyjemniej mam nadzieję, tak bardzo brakuje mi słońca, że cieszę się z każdego słonecznego dnia. Już za miesiąc koniec roku, jestem w szoku jak to szybko zleciało, przecież dopiero co moja córka szła do pierwszej klasy, a tu za chwilę druga. 

Dawno nie było nowości kosmetycznych, a jakby nie było co miesiąc się trochę zbiera. Jednak nie będę pokazywać wszystkiego co do mnie przyszło, ale te najciekawsze rzeczy. Często pokazuję również na Instagramie na bieżąco, a przynajmniej się staram. 

Na pierwszy rzut zestaw, którym nawet kurier się zainteresował, bo pachniało aż przez paczkę. Cudowny mleczny zapach, aż chce się używać. Jednak recenzję opublikuję za jakiś czas, ale jeżeli gdzieś je znajdziecie to bierzcie w ciemno. ;)


Nowości marki Deborah Milano Formula Pura, całą serię pokazywałam Wam już tutaj: nowości Formula Pura. Tym razem w nowościach zagościł róż w przepięknym odcieniu 01 Mahogany oraz BB Cream w odcieniu również 01, ale jest dość ciemny więc na pewno zostawię go do opalonej skóry.
Poniżej nowości z promocji -55% w Rossmannie, miałam w sumie nic nie kupować, ale skusiłam się ostatniego dnia, kiedy już przy szafach było pusto i na spokojnie mogłam sobie wybrać co chciałam. Maybelline Fit Me kupiłam po raz pierwszy, a reszta produktów jest już sprawdzona przeze mnie. 

Nowość od Elseve to zestaw Dream Long odbudowujący z portalu Ofeminin. Rzadko używam drogeryjnych marek, ale niektóre spisują się naprawdę nieźle więc z chęcią to sprawdzę. 


Mój ulubiony podkład z Oriflame Long Wear Mineral, mineralna formuła sprawia, że faktycznie jest praktycznie niewyczuwalny na twarzy, dobrze nosi się cały dzień. A kolorystyka jest na tyle jasna, że nawet jasne karnacje znajdą odpowiedni odcień dla siebie. 

Coś Was zainteresowało z moich nowości?


4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger